هدر موبایل
1390/02/04 12:39:33
سرویس صحن
تقی رهبر در نطق میان دستور:

رئیس جمهور با حمایت از مصلحی، هماهنگی خود را با رهبری اعلام کند

رئیس فراکسیون اصولگرایان در نطق میان دستور خود با دعوت از همه نمایندگان مجلس برای حمایت از " حیدر مصلحی"، از رئیس جمهوری خواست که با اعلام حمایت از وزیر اطلاعات، همراهی و هماهنگی خود رابا نظر قاطع مقام معظم رهبری اظهار کند.
رئیس جمهور با حمایت از مصلحی، هماهنگی خود را با رهبری اعلام کند رئیس فراکسیون اصولگرایان در نطق میان دستور خود با دعوت از همه نمایندگان مجلس برای حمایت از " حیدر مصلحی"، از رئیس جمهوری خواست که با اعلام حمایت از وزیر اطلاعات، همراهی و هماهنگی خود رابا نظر قاطع مقام معظم رهبری اظهار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2541.jpg رئیس,جمهور,با,حمایت,از,مصلحی،,هماهنگی,خود,را,با,رهبری,اعلام,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "محمدتقی رهبر" در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز - یکشنبه- مجلس شورای اسلامی با اعلام تسلیت سالروز شهادت فاطمه زهرا (س)،  گفت: در دین مبین اسلام هیچ مرد و زنی حق ندارند که در برابر فرمان خدا و رسولش از خود اختیار دیگری داشته باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، افزود: در فرهنگ اسلامی، اطاعت از فرمان‎ امامان معصوم، مانند اطاعت از خدا و پیغمبر است که در غیر این صورت گمراهی آشکار رابه دنبال دارد.

وی ادامه داد: در عصر غیبت نیز، اطاعت از ولی امر مسلمین، به معنی اطاعت از امامن معصوم و رد آن، رد نظر معصومان است.

رهبر توضیح داد: همان طور که امام راحل فرمودند، ولایت فقیه برای مسلمانان یک هدیه الهی است و من بر این اساس، به همه مردم و نیروهای نظامی و انتظامی اطمینان می‌دهم که اگر ولی فقیه ناظر و هدایتگر جامعه باشد آسیبی به این مملکت نخواهد رسید.

این نماینده مجلس همچنین با بیان این‌که فتنه‌های بسیاری مانند جنگ تحمیلی و قضایای بعد از انتخابات سال 88 در تاریخ جمهوری اسلامی وجود داشته است، خاطرنشان کرد: این فتنه‌ها با توجه به هدایت شایسته ولی فقیه هیچ‌گاه به نتیجه نرسیده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان با اشاره به دیدار روز گذشته (شنبه 4 فروردین) رهبر معظم انقلاب اسلامی با مردم استان فارس، تأکید کرد: تصریح ایشان با این عنوان که " تا من زنده ام اجازه نخواهم داد حرکت الهی مردم در مسیر انقلاب منحرف شود"، فصل نوینی را از هدایت و رهبری امت اسلامی آغاز کرد.

رهبر با تأکید بر لزوم هماهنگی قوای سه گانه کشور بر اساس توصیه‌های رهبری و مفاد قانون اساسی، اظهار کرد: تفرقه در میان برخی گروه‌ها باید درس عبرتی باشد برای نیروهای خدمت‌گذار انقلاب اسلامی، تا کسی دیگر فریب نیروهای دشمن را نخورند.

 

جهاد اقتصادی؛ اصلاح بی‌عدالتی‌ها

نماینده اصفهان با اشاره به تأکیدهای رهبر معظم انقلاب بر لزوم اصلاح ساختار اقتصادی کشور در سال جهاد اقتصادی، خاطرنشان کرد: جهاد اقتصادی یعنی اصلاح تمام امور اقتصادی در همه زمینه‌ها با این شرط که این جهاد یک جهاد شعاری نباشد.

وی افزود: از مسئولان سازمان هدفمندی یارانه‌ها می‌خواهم که هرچه سریع‌تر در تعیین نرخی مناسب برای تعرفه‌های گاز خانگی تدبیری بیاندیشند.

 

رئیس جمهور از وزیر اطلاعات حمایت کند

نماینده مردم اصفهان، با یادآوری تأکید مقام معظم رهبری بر حضور "حیدرمصلحی" در وزارت اطلاعات، تأکید کرد: همه نمایندگان مجلس باید با اعلام حمایت خود از وزیر اطلاعات، از موفقیت‌هایی مانند کشف توطئه‌های پلید کشورهای غربی و آمریکا و نیروهای تروریستی آنها در منطقه، تقدیر کنند.

وی ادامه داد: رئیس جمهوری نیز باید با اعلام حمایت قاطع از وزیر اطلاعات، همراهی و همانگی خود را با نظر قاطع رهبر معظم انقلاب اعلام کند.

 

مسئله حجاب و عفاف سهل‌انگاری برنمی تابد

این نماینده روحانی مجلس همچنین بابیان موضوع حجاب و عفاف به عنوان یکی از مهم‌ترین موضوع‌های کشور در شرایط کنونی، تصریح کرد: براساس قانون ساماندهی مد و حجاب و بند 209قانون برنامه پنجم توسعه، باید هرچه ‌ سریع‎تر این موضوع پیگیری شود زیرا مردم سهل انگاری در این گونه موارد را برنمی‌تابند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در پایان با اشاره به نسل کشی برخی کشورهای تحت حمایت غرب در بحرین، یمن، غزه و لیبی، تجاوز به حریم و حقوق مسلمانان را محکوم کرد و خواستار حمایت جهانی مسلمانان از مردم مظلوم و مسلمان کشورهای منطقه شد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet