هدر موبایل
1390/02/04 12:49:43
سرویس صحن
صدر در پاسخ به تذکر لاهوتی خبرداد:

بررسی افزایش قیمت گاز در مجلس و دولت

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که وزارت نفت و دولت در حال پیگیری موضوع افزایش قیمت گاز مصرفی هستند، از بررسی این مسئله در کمیسیون‌های انرژی و طرح تحول اقتصادی خبر داد.
بررسی افزایش قیمت گاز در مجلس و دولت نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که وزارت نفت و دولت در حال پیگیری موضوع افزایش قیمت گاز مصرفی هستند، از بررسی این مسئله در کمیسیون‌های انرژی و طرح تحول اقتصادی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/45.jpg بررسی,افزایش,قیمت,گاز,در,مجلس,و,دولت Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "مهرداد بائوج لاهوتی" در پایان جلسه علنی امروز یکشتبه ـ 4اردیبهشت ـ در تذکری شفاهی نسبت به افزایش قیمت گاز مصرفی در کشور انتقاد کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان این که افزایش قیمت گاز فقط منحصر به استان‌ها نیست، اظهار کرد: این موضوع را می توانید در تمام کشور بررسی کنید که حساسیت زیادی هم نسبت به آن ایجاد شده است، این در حالی است که مدیرعامل شرکت گاز اعلام کرده در حال تولید بخاری های کم مصرف هستیم؛ اما آیا همه مردم می توانند به این بخاری ها دسترسی پیدا کنند.

وی همچنین از کمیسیون انرژی مجلس خواست تا بررسی های بیشتری درخصوص افزایش قیمت گاز مصرفی انجام دهد.

لاهوتی در تذکری دیگر به رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور، گفت: قیمت چای تضمینی 300 تومان اعلام شده، اگر قیمت چای همین باشد یک کشاورز از یک هکتار تنها 500 هزار تومان می تواند درآمد داشته باشد.

وی ادامه داد: از آقای رحیمی می خواهم که توجه و عنایت بیشتری نسبت به نرخ چای تضمینی از 300 به 400 تومان داشته باشد.

این عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به بازدید وزیر بهداشت و درمان از دانشکده پرستاری و پیراپزشکی لنگرود، افزود: خانم مرضیه وحید دستجردی در این بازدید قول احداث سالن ورزشی و دانشکده توانبخشی را دادند که باید به قول خود عمل کنند.

"سیدشهاب الدین صدر" که ریاست بخش پایان جلسه علنی امروز را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر لاهوتی، گفت: بحث افزایش قیمت گاز مصرفی هم در کمیسیون تلفیق و هم در وزارت نفت و دولت در حال بررسی است تا قانون هدفمندی یارانه ها به شکل بهتری اجرا شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet