ایام محرم 1398
1390/02/04 12:58:39
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

خشکسالی در فلاورجان به مرز هشدار رسید

نماینده مردم فلاورجان در تذکر شفاهی گفت: اگر به خشکسالی شهرستان فلاورجان بی‌توجهی شود، کشاورزان فلاورجان به نان شب محتاج خواهند شد.
خشکسالی در فلاورجان به مرز هشدار رسید نماینده مردم فلاورجان در تذکر شفاهی گفت: اگر به خشکسالی شهرستان فلاورجان بی‌توجهی شود، کشاورزان فلاورجان به نان شب محتاج خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2176.jpg خشکسالی,در,فلاورجان,به,مرز,هشدار,رسید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 4 اردیبهشت) در تذکری تاکید کرد: صنایع اگر تعطیل شود، بیمه بیکاری حقوقی به آنها می‌دهد، اما کشاورزان از این امتیاز برخوردار نیستند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر خشکسالی ادامه پیدا کند درختان 50 ساله فلاورجان از بین خواهند رفت.

این نماینده در بخش دیگری از سخنان خود درباره قبوض برق و گاز تذکر داد و گفت: اجرای هدفمندی یارانه‌ها یکی از مهمترین قوانین کشور است، اما اگر همچنان قبوض افزایش یابد مردم با مشکلات بسیاری روبه‌‎رو خواهند شد.

موسوی لارگانی تاکید کرد: افزایش قبوض به این صورت که دوره قبل 16 هزار تومان بود و این‌دوره و با اجرای هدفمندی یارانه‌ به 700 هزار تومان افزایش یافته ادامه پیدا کند اعتراض مردمی بیشتر می‌شود.

به گفته نماینده مردم فلاورجان، این شهرستان با وجود کسب عناوین برتر در رشته‌های ورزشی از امکانات ورزشی خوبی برخوردار نبوده و امکان برگزاری حتی یک مسابقه در شهرستان وجود ندارد.

موسوی لارگانی افزود: بیکاری در شهرستان فلاورجان رو به افزایش است و اگر دولت همچنان به این امر بی‌توجه باشد و تنها اعداد و ارقام ارائه کند شاهد فسادهای اخلاقی بسیاری در این شهرستان خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet