هدر موبایل
1390/02/04 12:54:09
سرویس صحن
قاضی‌پور در تذکر شفاهی:

نگفتیم قیمت گاز یک شبه 10 یا 20 برابر شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به روز و هفته کارگر از هیئت رئیسه مجلس خواست در این روز، حانه ملت را با دعوت از کارگران به خانه کارگر تبدیل کنند.
نگفتیم قیمت گاز یک شبه 10 یا 20 برابر شود نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به روز و هفته کارگر از هیئت رئیسه مجلس خواست در این روز، حانه ملت را با دعوت از کارگران به خانه کارگر تبدیل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1175.jpg نگفتیم,قیمت,گاز,یک,شبه,10,یا,20,برابر,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) "نادر قاضی پور" در پایان جلسه علنی امروز- 4 اردیبهشت ماه - مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که ما همه سربازان نظام هستیم و فرامین مقام معظم رهبری حکم حکومتی است و همه باید آن را رعایت کنیم، تاکید کرد: 11 اردیبهشت روز بزرگداشت کارگر است و از هیئت رئیسه می خواهم در این روز خانه ملت، خانه کارگر نیز شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب قانون هدفمندی یارانه‌ها نگفتیم قیمت گاز یک شبه 10 یا 20 برابر شود، پرداخت قبوض 200 هزار تا 2 میلیون تومانی برای مردمی که به نان شب محتاج هستند، امکانپذیر نیست.

قاضی پور تاکید کرد: این قانون باید طبق مصوبه مجلس و کمیسیون هدفمندی یارانه ها اجرا شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet