خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/04 12:58:50
سرویس صحن
ترابی در تذکر شفاهی:

دولت برای ایجاد تعادل در قیمت گاز راهکاری بیندیشد

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، خواستار ایجاد راهکاری برای متعادل ساختن قیمت گاز از سوی دولت شد.
دولت برای ایجاد تعادل در قیمت گاز راهکاری بیندیشد نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، خواستار ایجاد راهکاری برای متعادل ساختن قیمت گاز از سوی دولت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/454.jpg دولت,برای,ایجاد,تعادل,در,قیمت,گاز,راهکاری,بیندیشد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "عبدالرضا ترابی" در پایان جلسه علنی امروز ـ 4 اردیبهشت ـ مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان این که افزایش قیمت گاز باعث اعتراض های مردمی شده است، گفت: قانون هدفمندی یارانه‌ها به خوبی در حال اجرا است، اما با توجه به قیمت گاز و مصارف خانگی گرمسار مانند سایر شهرها نیز شاهد اعتراض های مردمی است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، اظهار کرد: ما در مجلس قیمت های ترجیحی را نیز به دولت ارائه کردیم و امیدواریم قیمت‌ها به گونه ای متعادل سازی شود.

ترابی همچنین به افزایش قیمت برق اشاره کرد و افزود: آب چاه برخی از کشاورزان با برق کار می کند، متاسفانه قبض برق یکی از همین کشاورزان حدود یک میلیون و 800 هزار تومان و ظرف 2 ماه صادر شده بود که این رقم بسیار بالایی برای کشاورزان است.

به گفته نماینده مردم گرمسار، اگر می خواهیم کشاورزی به خصوص در سال جهاد اقتصادی رشد کند باید قیمت‌های ترجیحی به حامل‌های انرژی داده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet