ایام محرم 1398
1390/02/04 13:32:59
سرویس صحن
محمدی در نطق میان دستور:

از بسته‌های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی برای کشاورزان خبری نیست

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به تاثیر اجرای هدفمندی یارانه بر بخش کشاورزی گفت: از بسته‌های حمایتی وزرات جهاد کشاورزی که اعلام کرده‌اند به کشاورزان تعلق می‌گیرد تاکنون خبری نیست، دامداران ما نیز به شدت از هدفمندی یارانه‌ها متاثر می‌شوند.
از بسته‌های حمایتی وزارت جهاد کشاورزی برای کشاورزان خبری نیست عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به تاثیر اجرای هدفمندی یارانه بر بخش کشاورزی گفت: از بسته‌های حمایتی وزرات جهاد کشاورزی که اعلام کرده‌اند به کشاورزان تعلق می‌گیرد تاکنون خبری نیست، دامداران ما نیز به شدت از هدفمندی یارانه‌ها متاثر می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/2906.jpg از,بسته‌های,حمایتی,وزارت,جهاد,کشاورزی,برای,کشاورزان,خبری,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، ""بهمن محمدی"  در جلسه علنی امروز یک‌شنبه- 4اردیبهشت - مجلس شورای اسلامی در نطق میان ‌دستور خود، ادامه داد: مولفه اصلی جهاد اقتصادی افزایش تولید است، در بخش تولید باید توجه بیشتری به صنعت وکشاورزی شود، افزایش تولید است که منجر به اشتغال پایدار می‌شود و نیازها را تامین می‌کند.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت محترم می‌خواهم سهم تولید را از هدفمند کردن یارانه‌ها دربخش کشاورزی و صنعت مورد توجه قرار دهد، کشاورزان ما قطعا از هدفمند کردن یارانه‌ها که موجب افزایش هزینه‌های تولید را برای می‌شود تحت فشار قرار می‌گیرند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی همچنین افزود: از بسته‌های حمایتی  وزرات جهاد وکشاورزی اعلام کرده اند که به این بخش تلق می گیرد تاکنون خبری نیست، دامداران ما نیز به شدت ازهدفمندی یارانه‌ها متاثر می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی  دامداران نیاز به تسهیلات دارند اما افرادی که بدهی‌های گذشته خود را تسویه نکرده‌اند در این زمینه  با مانع مواجه می‌شوند  و مسئولان سیستم بانکی کشور لازم است در جهت رونق دامداری و افزایش تولید سیاستی مناسبی را پیشه کنند.

محمدی با اشاره به بیداری اسلامی در کشورهای عربی و خاورمیانه، این تحرکات را ملهم از انقلاب اسلامی ایران دانست و تاکید کرد: این خیزشهای مردمی موجب سردرگمی و غفلت استکبارجهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار شده است  و از سراستیصال در جهت ایجاد اختلاف میان اقوام ومذاهب و مردم منطقه هستند و در همین زمینه تلاش می کنند که اختلافات قومی و مذهبی را ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: باید مردم منطقه آگاه و بیدار باشند و مانع رشد دیکتاتوری شوند و مطمئن باشند  قطعا انقلاب آنها در این کشورها به نتیجه نهایی خواهد رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet