هدر موبایل
1390/02/04 13:13:08
سرویس صحن
نماینده سراوان در تذکر شفاهی:

مسئولان به ورزش شهرستان‌های محروم توجه کنند

نماینده مردم سراوان با انتقاد از محرومیت ورزشی شدید مناطق مختلف کشور تاکید کرد: مسئولان کشوری و استانی، به بخش ورزش و اعتبارات این بخش در شهرستان‌ها توجه و اهتمام بیشتری داشته باشند.
مسئولان به ورزش شهرستان‌های محروم توجه کنند نماینده مردم سراوان با انتقاد از محرومیت ورزشی شدید مناطق مختلف کشور تاکید کرد: مسئولان کشوری و استانی، به بخش ورزش و اعتبارات این بخش در شهرستان‌ها توجه و اهتمام بیشتری داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/207.jpg مسئولان,به,ورزش,شهرستان‌های,محروم,توجه,کنند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "عبدالعزیز جمشیدزهی" در پایان جلسه علنی امروز یکشنبه (4 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: ورزش جوانان در حد آموزش آنها مهم است، بنابراین ضروری است که دولت توجه و حمایت بیشتری را به مسئله ورزش جوانان به‌ویژه در شهرستان‌ها اختصاص دهد.

نماینده مردم سراوان با اشاره به مشکلات بخش ورزش در حوزه انتخابیه خود، تصریح کرد: در منطقه سراوان پس از مدت‌ها از محل اعتبارات مصوبات استانی، چند سالن ورزشی تاسیس و تکمیل شده؛ اما متاسفانه این سالن‌های ورزشی هیچگونه نیروی انسانی و مسئولی ندارند و عملا بی‌استفاده مانده‌اند.

جمشیدزهی وضعیت ورزش منطقه سراوان را تاسفبار دانست و گفت: مردم این منطقه از مسئولان و رئیس جمهوری می‌خواهند تا در راستای حمایت از ورزش این منطقه و توسعه و تجهیز مراکز ورزشی اقدام جدی و زودهنگامی انجام دهند.

وی توجه بیشتر مسئولان به ورزش استان‌ها را مقدمه ارتقای جایگاه ورزش کشور توصیف و ابراز امیدواری کرد تا با تشکیل وزارت ورزش و جوانان، حل مشکلات بخش ورزش شهرستانی تسریع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet