هدر موبایل
1390/02/04 14:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده ساری:

دولت دهم اصولگرا و مورد حمایت رهبری است

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، دولت دهم را دولتی اصولگرا، پرکار و مورد حمایت رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: مجلس باید دولت را در راستای اهداف و وظایفی که دارد یاری کند تا از فرصت‌ها به خوبی استفاده شود.
دولت دهم اصولگرا و مورد حمایت رهبری است نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، دولت دهم را دولتی اصولگرا، پرکار و مورد حمایت رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: مجلس باید دولت را در راستای اهداف و وظایفی که دارد یاری کند تا از فرصت‌ها به خوبی استفاده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2589.jpg دولت,دهم,اصولگرا,و,مورد,حمایت,رهبری,است Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: حمایت‌های همه جانبه از دولت برای اجرایی شدن طرح‌های عمرانی در همه بخش‌ها سبب می‌شود تا خدمات‌رسانی به مردم با سرعت و قوت بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب در جمع مردم استان فارس، همه گروه‌های دلسوز نظام را مخاطب بیانات ایشان دانست و گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر پرهیز از اختلاف، هیچ‌کس نباید زمینه را برای برداشت‌ها و اختلافات فراهم کند.

شجاعی در ادامه خاطرنشان کرد که مبنای ارادت نمایندگان و مردم به دولت اصولگرای دهم تبعیت این دولت از رهبری است و دولتمردان نباید ثانیه‌ای در اجرای فرامین ایشان تعلل کنند.

نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه دشمنان نظام به دنبال سوء استفاده از مسائل جزیی و شرایط داخلی کشور هستند، افزود: تبعیت از رهبری زمینه سوءاستفاده معاندان را می‌بندد و آنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام می‌گذارد.

وی شاخصه دولت احمدی‌نژاد را تبعیت از رهبری دانست و با بیان اینکه اطاعت همگان از رهبر معظم انقلاب سبب رفع اختلافات می‌شود، اضافه کرد: در فضای اختلاف، این تنها مخالفان نظام هستند که سود می‌برند و مسائلی نظیر حاکمیت دوگانه را مطرح می‌کنند.

شجاعی تاکید کرد: قوای سه‌گانه باید با انسجام و همدلی هرگونه شائبه را در این زمینه از بین ببرد و تلاش کند حتی اختلافات کوچک موجود هرچه سریع‌تر رفع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet