ایام محرم 1398
1390/02/04 16:15:54
سرویس کمیسیون ها
کاظم فرهمند:

تراز مالی فرهنگ، بهداشت و علوم در بودجه 90 نامتوازن شده است

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۰ کل کشور گفت: تراز مالی سند مالی کشور به علت افزایش و کاهش در بخش‌های مختلف به ویژه حوزه‌های فرهنگ، بهداشت و علوم نامتوازن شده است.
تراز مالی فرهنگ، بهداشت و علوم در بودجه 90 نامتوازن شده است عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 90 کل کشور گفت: تراز مالی سند مالی کشور به علت افزایش و کاهش در بخش‌های مختلف به ویژه حوزه‌های فرهنگ، بهداشت و علوم نامتوازن شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/2463.jpg تراز,مالی,فرهنگ،,بهداشت,و,علوم,در,بودجه,90,نامتوازن,شده,است Icana

"کاظم فرهمند" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در تشریح نشست این کمیسیون با بیان این که گزارش نهایی بودجه در نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق نهایی می‌شود، تأکید کرد: در کمیسیون تلفیق تغییرهایی در بخش‌های درآمدی و هزینه ها رخ داد که توازن مد نظر دولت بر هم خورده است.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کمیسیون برای پروژه‌های جدید اعتبارهای در نظر گرفته که به نظر می‌رسد توازن مالی کشور در سال 90 بر هم خورده است.

این عضو کمیسیون کشاورزی، منابع آب و طبیعی گفت: مقرر شد تمام درآمدها و هزینه‌های بودجه سال 90 محاسبه تا در نشست عصر برای ایجاد توازن تغییرهایی اعمال شود.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet