هدر موبایل
1390/02/04 16:17:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

شکایت شورای خلیج‌فارس از ایران اقدامی فرافکنانه است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه در صورت استمرار قتل و عام مسلمانان بحرینی ایران برای ثبات در منطقه علیه کشورهایی که نیرو به بحرین اعزام کرده‌اند، وارد خواهد شد، شکایت شورای همکاری خلیج فارس از ایران را اقدامی فرافکنانه دانست.
شکایت شورای خلیج‌فارس از ایران اقدامی فرافکنانه است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه در صورت استمرار قتل و عام مسلمانان بحرینی ایران برای ثبات در منطقه علیه کشورهایی که نیرو به بحرین اعزام کرده‌اند، وارد خواهد شد، شکایت شورای همکاری خلیج فارس از ایران را اقدامی فرافکنانه دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/2394.jpg شکایت,شورای,خلیج‌فارس,از,ایران,اقدامی,فرافکنانه,است Icana

مهدی مهدی زاده نماینده مردم گناباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آخرین تحولات منطقه و استمرار قتل و عام معترضان بحرینی توسط نیروهای اشغالگر سعودی گفت: کشورهایی که برای سرکوب معترضان بحرین به این کشور نیرو فرستادند، در حالی مدعی می‌شوند ‌از قرارداد سپر جزیره تبعیت کرده‌اند که‌ این قرارداد هیچ ربطی به مباحث داخلی ندارد.

وی افزود: مجلس و دولت ایران شرایط منطقه را به خوبی رصد می‌کند و علیرغم اینکه تاکنون تنها به محکوم کردن اشغالگران بسنده کرده‌اند اما سعودی‌ها باید بدانند ممکن است صبر ایران لبریز شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در صورت لبریز شدن صبر ایران و استمرار قتل و عامل مسلمانان بحرینی ایران برای ثبات در منطقه علیه کشورهایی که نیرو به بحرین اعزام کرده‌اند، وارد خواهد شد، گفت: ‌استراتژی جمهوری سلامی ایران دفاع از حقوق‌های ملت‌های منطقه است بر این اساس اجازه نخواهیم داد که مسلمانان بحرینی نیروهای سعودی که مزدور آمریکایی‌ها هستند، کشته شوند.

مهدیزاده در واکنش به شکایت کشورهای شورای همکاری خلیج فارس از ایران به مجامع بین‌المللی این اقدام را تاکتیکی و فرار به جلو خواند و گفت:‌ این کشورها برای انحراف افکار عمومی از ایران به مجامع بین‌المللی شکایت کرده‌اند؛ این کشورها باید پاسخ بدهند که آیا اظهارنظر ایران در مورد قتل و عام مسلمانان دخالت در امور کشورهاست و لشگرکشی به یک کشور دخالت در امور آن کشور نیست؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet