خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/04 14:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

وزارت صنایع باید نظارت ویژه‌ای بر واردات خودرو داشته باشد

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ورود خودروهای بی کیفیت چینی"دانگ فنگ" به جای خودرو "نیسان دیزل ژاپنی"، به کشور گفت: وزارت صنایع باید نظارت ویژه ای بر محقق شدن سیاست های اصل ۴۴ در صنعت خودرو داشته باشد.
وزارت صنایع باید نظارت ویژه‌ای بر واردات خودرو داشته باشد عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ورود خودروهای بی کیفیت چینی"دانگ فنگ" به جای خودرو "نیسان دیزل ژاپنی"، به کشور گفت: وزارت صنایع باید نظارت ویژه ای بر محقق شدن سیاست های اصل 44 در صنعت خودرو داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/585.jpg وزارت,صنایع,باید,نظارت,ویژه‌ای,بر,واردات,خودرو,داشته,باشد Icana

حمید رضا فولادگر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه در سال گذشته مسئله ورود خودروی چینی به کشور در دستور کار کمیسیون صنایع قرار گرفته بود و کمیسیون با تشکیل کارگروه و برگزاری جلسات با کارشناسان از سازمان بازرسی،‌ گزارشی را تهیه و در صحن علنی مجلس قرائت نمود، گفت: این گزارش پس از قرائت در صحن علنی به صورت فرمول به افراد متضرر پیشنهاد شد تا با پذیرش یکی از گزینه های پیشنهادی با خودروسازان توافق کنند.

فولادگر افزود: سازمان صنایع باید نظارت ویژه ای بر صنعت خودروسازی داشته باشد و حمایت از مصرف کننده، قانون ارتقای کیفی صنعت خودرو، اجرای سیاست اصل 44 در صنعت خودرو را در دستور کار خود قرار دهد تا از این طریق مرغوبیت خودروها بالاتر و قیمت ها واقعی تر شود.

وی با اشاره به انتقال تکنولوژی کارخانه ی نیسان دیزل ژاپن به کارخانه خودرروسازی دانگ فنگ چین خاطرنشان کرد: گاهی انتقال تکنولوژی صنعت خودرو از یک کارخانه به کارخانه دیگر صورت می گیرد که خودروسازان داخلی باید در بهره وری و رشد کمی و کیفی در صنعت خودرو کوشا باشند و رضایت مصرف کننده های داخلی را جلب نمایند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: وزارت صنایع نظارت ویژه ای بر کیفیت خودروسازی در کشور و جلب مشتریان خواهد داشت و افراد متضرر نیز بر اساس فرمول تعیین شده و براساس قراردادها با خودروسازان به توافق خواهند رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet