خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/04 14:58:19
سرویس فرهنگی
ابراهیمی عنوان کرد:

بررسی تحولات منطقه در دیدار رییس مجلس با نمایندگان روحانی مجلس

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به نتایج مثبت دیدار فراکسیون روحانیون با رئیس مجلس در جلسه ظهر امروز، تأکید کرد: در نشست مشترک روحانیون و رئیس مجلس، تحولات و خیزش‌های اسلامی مردم کشورهای مصر، لیبی، بحرین و سایر کشورهایی که در موج بیداری اسلامی قرار گرفته‌اند، بررسی و موشکافی شد.
بررسی تحولات منطقه در دیدار رییس مجلس با نمایندگان روحانی مجلس عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به نتایج مثبت دیدار فراکسیون روحانیون با رئیس مجلس در جلسه ظهر امروز، تأکید کرد: در نشست مشترک روحانیون و رئیس مجلس، تحولات و خیزش‌های اسلامی مردم کشورهای مصر، لیبی، بحرین و سایر کشورهایی که در موج بیداری اسلامی قرار گرفته‌اند، بررسی و موشکافی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3762.jpg بررسی,تحولات,منطقه,در,دیدار,رییس,مجلس,با,نمایندگان,روحانی,مجلس Icana

"حسین ابراهیمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، علما و مراجع را در بسیاری از وقایع مهم و اثرگذار مجلس شورای اسلامی، نقش‌آفرین دانست و گفت: نظر رئیس مجلس درباره نقش و جایگاه روحانیون بر این بود که حضور علما در مجلس، آثار و برکات برجسته‌ای برای قوه مقننه کشور داشته است و این حضور از بسیاری آسیب‌ها و مشکلات جلوگیری کرده است.

نماینده مردم بیرجند و درمیان با اشاره به بحث و تبادل نظر درباره سخنان مقام معظم رهبری در دیدار فراکسیون روحانیون با رئیس مجلس، تصریح کرد: فراکسیون روحانیون و رئیس مجلس تأکید داشتند که همه مسئولان نظام همان طور که همواره پیرو ولایت بوده‌اند، امروز نیز تابع فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب باشند.

رییس شورای داوری فراکسیون اصولگرایان مجلس دولت را خدمت‌گزار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: دولت همواره در خدمت نظام بوده و هست و امیدواریم که در آینده نیز همچنان تابع و خدمت‌گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باقی بماند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس بررسی مسائل منطقه و تحولات کشورهای اسلامی را یکی دیگر از محورهای بحث در جلسه فراکسیون روحانیون با رئیس مجلس عنوان کرد و گفت: در نشست مشترک روحانیون و رئیس مجلس، تحولات و خیزش‌های اسلامی مردم کشورهای مصر، لیبی، بحرین و سایر کشورهایی که در موج بیداری اسلامی قرار گرفته‌اند، بررسی و موشکافی شد.

روحانیون مجلس پیش از ظهر امروز - یکشنبه 4 اردیبهشت - به دعوت "علی لاریجانی" رییس مجلس در دفتر وی حضور یافتند و ضمن دیدار سال نو، پیرامون مسائل مهم کشور نیز بحث و گفت‌وگو کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet