هدر موبایل
1390/02/04 15:14:04
سرویس سیاسی
نماینده فریدن:

احمدی‌نژاد بر لزوم تبعیت از امر ولایت آگاهی کامل دارد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس بزرگ‌ترین خصیصه احمدی‌نژاد را ولایت مداری توصیف کرد و ادامه داد: احمدی‌نژاد بر لزوم تبعیت از امر ولایت آگاهی کامل دارد.
احمدی‌نژاد بر لزوم تبعیت از امر ولایت آگاهی کامل دارد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس بزرگ‌ترین خصیصه احمدی‌نژاد را ولایت مداری توصیف کرد و ادامه داد: احمدی‌نژاد بر لزوم تبعیت از امر ولایت آگاهی کامل دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/1166.jpg احمدی‌نژاد,بر,لزوم,تبعیت,از,امر,ولایت,آگاهی,کامل,دارد Icana

"بهمن محمدی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، راجع به خصایل و ویژگی‌های رئیس جمهور، گفت: بزرگترین ویژگی شخص رئیس جمهور ولایت مداری و ولایت پذیری ایشان است که این امر بر هیچ کس پوشیده نیست.
فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر تمام سخنرانی‌ها و موضع‌گیری‌های "احمدی‌نژاد" جمع آوری شوند و مورد ارزیابی قرار گیرند، مشخص خواهد شد که وی بر لزوم تبعیت از امر ولایت آگاهی کامل دارد.
وی افزود: رئیس جمهور بار‌ها نقش ولایت فقیه در جامعه را مورد تاکید قرار داده و در مسائل مختلف عملکرد ایشان ولایت مداری‌اش را اثبات کرده است، این موضوع به هیچ عنوان قابل خدشه نیست. اگر هم در کار‌ها و تصمیمات اجرایی اتفاقی می‌افتد، ناقض تبعیت وی از مقام معظم رهبری نیست.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، اظهار کرد: "احمدی‌نژاد" رئیس جمهوری پرتلاش است که در مدت ۶ سال دو بار به سراسر کشور سفر کرد. اقدامات دولت نهم و دهم آن قدر بود که رهبری معظم تلاش انجام شده را تایید و بر آن مهر تصدیق بزنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet