هدر اصلی
1390/02/04 15:37:10
سرویس اقتصادی
فلاحت پیشه با انتقاد از تعلل دولت در ساخت راه‌آهن غرب:

قطار وعده‌های توسعه به ایستگاه غرب نرسیده است

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با انتقاد از تأخیرهای دنباله دار دولت در تکمیل پروژه راه آهن غرب کشور، رسیدگی دولت به این پروژه در سریع‌ترین زمان ممکن را خواستار شد.
قطار وعده‌های توسعه به ایستگاه غرب نرسیده است عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با انتقاد از تأخیرهای دنباله دار دولت در تکمیل پروژه راه آهن غرب کشور، رسیدگی دولت به این پروژه در سریع‌ترین زمان ممکن را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2882.jpg قطار,وعده‌های,توسعه,به,ایستگاه,غرب,نرسیده,است Icana

"حشمت‌الله فلاحت پیشه" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: درخواست‌ها و نامه‎های بسیار مردم منطقه برای پیگری ساخت راه آهن غرب کشور، نشان‌دهنده اشتیاق مردمی به تکمیل و راه‌اندازی این پروژه است که باید با پاسخ مثبت دولت همراه شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب، دالاهو، کرند غرب، گهواره و حمیل در مجلس شورای اسلامی، افزود: ساخت راه آهن غرب افزون بر آسان کردن رفت و آمد مسافران بین شهری در این منطقه، می تواند بستر مناسبی برای ترانزیت کالاهای صادراتی به کشورهای همسایه نیز باشد.

وی ادامه داد: تعلل بیش از این در ساخت راه آهن غرب کشور، توجیه‌پذیر نیست و در صورت ادامه این روند، با سئوال از وزیران مربوطه، پیگیری‌ها برای اجرایی کردن این طرح، دنبال می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار امیدواری کرد: با توجه بیشتر دولت به راه‌اندازی این قطار، در دو سال آینده صدای این قطار در تمدن کهن کرمانشاه، بپیچد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet