خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/04 15:41:04
سرویس کمیسیون ها
سیدحسین حسینی با آغاز نشست نوبت عصر کمیسون تلفیق:

تراز مالی و گزارش تلفیق از بودجه امروز نهایی می‌شود

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۰ کل کشور با بیان این که نشست نوبت عصر کمیسیون آغاز شد، گفت: با حضور نمایندگان مجلس و دولت گزارش نهایی بودجه و تراز مالی کل کشور تعیین می‌شود.
تراز مالی و گزارش تلفیق از بودجه امروز نهایی می‌شود عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 90 کل کشور با بیان این که نشست نوبت عصر کمیسیون آغاز شد، گفت: با حضور نمایندگان مجلس و دولت گزارش نهایی بودجه و تراز مالی کل کشور تعیین می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/973.jpg تراز,مالی,و,گزارش,تلفیق,از,بودجه,امروز,نهایی,می‌شود Icana

"سید حسین حسینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه نشست امروز  عصر (یکشنبه چهارم اردیبهشت) کمیسیون تلفیق با حضور نمایندگان و مسئولان دولتی برگزار شد، تصریح کرد: در این نشست قرار است گزارش نهایی کمیسیون از لایحه بودجه دولت جمع بندی شود.

نماینده مردم فریمان، سرخس، احمد آباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین رسیدگی به تراز مالی کل کشور در سند مالی سال جاری در دستور کار نشست نوبت عصر کمیسیون قرار داد.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات تأکید کرد: احمد عزیزی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری و مسئولان دیگر دولتی در این نشست حضور دارند.

اعضای کمیسیون تلفیق بودجه سال 90، امروز در نوبت صبح نیز نشست داشتند تا لیست جدید توزیع اعتبار دانشگاه‌های دولتی و پزشکی که به پیشنهاد کمیسیون آموزش، تحقیقات و بهداشت و درمان به کمیسیون ارسال شده بود را بررسی کنند؛ اما از آنجا که توزیع اعتبار بین این دانشگاه‌ها از نظر نمایندگان ناعادلانه بود، اعضای تلفیق نشست کمیسیون را ترک کرده و ادامه بررسی را مشروط به محاسبه درآمد و هزینه‌ها در لایحه بودجه سال  را90 به نوبت عصر انداختند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet