ایام محرم 1398
1390/02/04 16:13:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده تهران:

تفرقه، سیاست شکست‌خورده دشمنان است

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تفرقه را سیاست شکست‌خورده دشمنان نظام برشمرد و گفت: متاسفانه برخی در داخل با بزرگنمایی مسائل کوچک، برای دشمنان خوراک تبلیغاتی درست می‌کنند.
تفرقه، سیاست شکست‌خورده دشمنان است عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تفرقه را سیاست شکست‌خورده دشمنان نظام برشمرد و گفت: متاسفانه برخی در داخل با بزرگنمایی مسائل کوچک، برای دشمنان خوراک تبلیغاتی درست می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/536.jpg تفرقه،,سیاست,شکست‌خورده,دشمنان,است Icana

فاطمه آلیا در گفت‌وگو با ایرنا، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص شرایط کنونی جامعه اظهار داشت: برخی موضع‌گیری‌های داخل کشور اگر نگوییم بیگانه در آن دست دارد اما نباید شک کرد که تشویق، دست زدن و هورا کشیدن دشمنان انقلاب را در پی دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس این‌گونه رفتارها از سوی برخی نیروهای داخلی را قابل تامل دانست و افزود: گاهی نشانه‌هایی از تفرقه در داخل کشور مطرح می‌شود در حالی که هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است.

وی به موضوع تغییر وزیر اطلاعات و برخی عزل و نصب‌ها اشاره کرد و گفت: کشور ما به برکت وجود ولایت فقیه و رهبری نظام از این مسائل عبور می‌کند و اگر مصلحتی اقتضا کند، رهبر معظم انقلاب دلسوزانه آن را مطرح می‌کنند.

آلیا با انتقاد از کسانی که در مسائل اخیر به دنبال بزرگنمایی و ایجاد تفرقه بودند، اظهار داشت: در زمان ریاست جمهوری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بارها پیش آمد که ایشان با برخی افراد و دولتمردان مشکل داشتند اما حضرت امام(ره) نظر دیگری می‌دادند و این مسائل خرد به راحتی پایان می‌پذیرفت.

وی افزود: اکنون هم همان شرایط است و رهبر معظم انقلاب به خاطر مصلحت‌های بالاتر، در موضوع وزیر اطلاعات ورود کردند اما برخی سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی آن را به واقعه‌ای بزرگ تبدیل و درباره آن تحلیل‌های نادرستی مطرح کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس رمز پیروزی ملت را وحدت دانست و گفت: همانطور که وحدت رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود، شکست انقلاب هم در تفرقه است که این سیاست سال‌ها است از سوی دشمنان نظام پیگیری می‌شود.

آلیا از همه گروه‌های سیاسی خواست تا با دقت نظر بیشتر وارد عمل شوند و در برابر توطئه‌های دشمنان هوشیاری داشته باشند.

وی رییس‌جمهوری را فردی ولایتمدار دانست و تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد بارها اطاعت خود را از رهبر انقلاب و ولایت فقیه اعلام و اثبات کرده است و ملت نیز به این واقعیت آگاهی دارد.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: مسوولان باید با بصیرت و بیداری، توطئه دشمنان را که تردید در ولایت‌پذیری رییس‌جمهوری است، خنثی کنند.

آلیا افزود: با توجه به اینکه امسال سالی است که به انتخابات منتهی می‌شود، دشمن قصد دارد با ایجاد رخنه در صفوف انقلاب، در نظام نفوذ کند و به همین خاطر همه علاقه‌مندان به نظام باید مراقبت کند که از دشمن بازی نخورند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet