هدر موبایل
1390/02/04 19:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مطهری:

مجمع روحانیون خطا کرده؛ کمیسیون ماده 10 احزاب باید درباره فعالیت‌هایش تصمیم بگیرد

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه از نظر بنده مجمع روحانیون خطای بزرگی که به موجب آن اعضای مجمع را از دایره نظام خارج بدانیم، مرتکب نشده‌ است، گفت: تصمیم‌گیری درباره ادامه فعالیت‌های مجمع با کمیسیون ماده ۱۰ احزاب است.
مجمع روحانیون خطا کرده؛ کمیسیون ماده 10 احزاب باید درباره فعالیت‌هایش تصمیم بگیرد نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه از نظر بنده مجمع روحانیون خطای بزرگی که به موجب آن اعضای مجمع را از دایره نظام خارج بدانیم، مرتکب نشده‌ است، گفت: تصمیم‌گیری درباره ادامه فعالیت‌های مجمع با کمیسیون ماده 10 احزاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/2449.jpg مجمع,روحانیون,خطا,کرده؛,کمیسیون,ماده,10,احزاب,باید,درباره,فعالیت‌هایش,تصمیم,بگیرد Icana

علی مطهری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به عملکرد مجمع روحانیون در سال‌های اخیر گفت: معتقدم مجمع روحانیون فقط یک اشتباه در قضایای پس از انتخابات کرده و آن این بود که آنها راهپیمایی 30 تیر را پس از نهی رهبر انقلاب به سرعت لغو نکردند.

وی افزود: شاید در آن دوران که از هیجان ویژه‌ای برخوردار بود، مجمع دچار یک خطای سیاسی شد، ولی در مجموع معتقدم که این مجمع باید بتواند فعالیت سیاسی خود را ادامه دهد چرا که از نظر بنده مجمع روحانیون خطای بزرگی که به موجب آن اعضای مجمع را از دایره نظام خارج بدانیم، مرتکب نشده‌ است البته تصمیم با کمیسیون ماده 10 احزاب است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: در حوادث پس از انتخابات، افراد تحت تأثیر هیجان بسیار شدیدی قرار داشتند، لذا ممکن است دچار خطا هم شده باشند اما باید با کسانی که بر خطای خود پافشاری کرده و علیه نظام اسلامی اقدام عملی کرده‌اند، برخورد عادلانه شود.

مطهری در ادامه تأکید کرد: در عین حال با افرادی که انتقاداتی داشته و عملاً علیه نظام فعالیتی نکرده‌اند نباید سخت‌گیری کرد و فکر می‌کنم مجمع روحانیون از همین دسته باشد.

وی در پایان اظهار داشت: البته در سخنان برخی اعضای مجمع روحانیون آشوب‌ها و تخریب‌های پس از انتخابات محکوم شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet