خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/04 16:17:34
سرویس فراکسیون ها
امروز صورت گرفت؛

بررسی موضوع وزارت اطلاعات در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره)

سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی از بررسی اتفاق‏های اخیر وزارت اطلاعات در جلسه امروز- ۴ اردیبهشت- این فراکسیون خبر داد.
بررسی موضوع وزارت اطلاعات در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره) سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی از بررسی اتفاق‏های اخیر وزارت اطلاعات در جلسه امروز- 4 اردیبهشت- این فراکسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg بررسی,موضوع,وزارت,اطلاعات,در,جلسه,امروز,شورای,مرکزی,فراکسیون,خط,امام(ره) Icana

"داریوش قنبری" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه(www.icana.ir)، در تشریح جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره)، گفت: بحث‎هایی که در رابطه با وزیر اطلاعات مطرح شد، به صلاح کشور نبود و نکته‎ای که اعضای فراکسیون اقلیت، در رابطه با آن اشتراک نظر داشتند، امید است با توجه به سخنان رهبری تنش‌ها کاهش پیدا کند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس، افزود: همچنین در جلسه امروز فراکسیون مباحث مطرح شده در کمیسیون تلفیق در رابطه با لایحه بودجه 90 مورد بررسی قرار گرفت و اعضا نسبت به برخی از مباحث مطرح شده در این کمیسیون، ابراز نگرانی کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet