ایام محرم 1398
1390/02/18 16:03:59
سرویس بین الملل
الهیان در واکنش به افزایش تحریم بانک‌های مرتبط با تهران:

تحریم‎ها موجب رشد اقتصادی ایران خواهند شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به افزایش لیست تحریمی بانک‎های مرتبط با ایران ازسوی آمریکا، گفت: با توجه به نام‌گذاری سال جاری با عنوان سال جهاد اقتصادی،‌بدون شک افزایش این قبیل تحریم‌ها، عاملی برای رشد اقتصادی ایران خواهند شد.
تحریم‎ها موجب رشد اقتصادی ایران خواهند شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به افزایش لیست تحریمی بانک‎های مرتبط با ایران ازسوی آمریکا، گفت: با توجه به نام‌گذاری سال جاری با عنوان سال جهاد اقتصادی،‌بدون شک افزایش این قبیل تحریم‌ها، عاملی برای رشد اقتصادی ایران خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2127.jpg تحریم‎ها,موجب,رشد,اقتصادی,ایران,خواهند,شد Icana

"زهره الهیان" درگفت و گو با خبرنگارخانه ملت(www.icana.ir)، گفت: تحریم  ایران از سوی کشورهای غربی، مسئله جدیدی نیست و ایران پس از پیروزی انقلاب در برهه‌های زمانی مختلفی، شاهد بروز این قبیل مانعتراشیها بوده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، با اشاره به بی اثر بودن، تحریم‌ها علیه ایران، افزود: تحریم‌ها زمینهای را فراهم کردند تا ایران در راستای اهداف انقلاب به موفقیتهای بیشتری دست پیدا کند. در واقع افزایش تحریمها، عاملی برای ایجاد انگیزه مردم ایران، برای دستیابی به خودکفایی شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی، تصریح کرد: تحریم ایران در عرصه نظامی، علمی و تحقیقاتی  شرایط را برای توجه مسئولان بر توانمندیهای داخلی مهیا کرد، تا جایی که ایران توانست در عرصه علمی از رشد قابل قبولی برخوردار شود.

وزارت خزانه‌داری آمریکا هفته پیش نام چند بانک خارجی را به اتهام بی توجهی به تحریم ایران در  "لیست سیاه"  خود، قرار داد.

قانونگذاران آمریکایی سال گذشته میلادی نیز در راستای اجرای تحریم های سازمان ملل علیه ایران، قانونی را تصویب کردند که بر طبق آن بانک‌ها و موسسات مالی در صورت معامله با ایران اجازه نخواهند داشت با نهادهای مالی آمریکا همکاری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet