هدر موبایل
1390/02/04 16:12:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچک‌زاده:

نفس بیداری ملت‎‌‌های منطقه یک پیروزی بزرگ است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با پیروزی قطعی ملت های منطقه گفت: اصولا بیداری ملتها و مقاومت شان بر علیه حکومت های مستبد در چارچوب شعائر اسلامی یک پیروزی بزرگ است.
نفس بیداری ملت‎‌‌های منطقه یک پیروزی بزرگ است نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با پیروزی قطعی ملت های منطقه گفت: اصولا بیداری ملتها و مقاومت شان بر علیه حکومت های مستبد در چارچوب شعائر اسلامی یک پیروزی بزرگ است. https://cdn.icana.ir/d/019/995.jpg نفس,بیداری,ملت‎‌‌های,منطقه,یک,پیروزی,بزرگ,است Icana

مهدی کوچک زاده در گفتگو با مهر در رابطه با این سخن مقام معظم رهبری که قطعا حرکت ملتهای منطقه منجر به پیروزی آنها خواهد شد، گفت: گرچه بسیاری از مستکبران تلاش می کنند که با پایمال کردن حقوق مردم در کشورهایی مثل بحرین و یمن حرکت آنها را متوقف کنند، ولی باید دانست که این بیداری اسلامی منجر به نابودی مستبدان و ایادی مستکبران خواهد شد.

وی درباره بخش دیگری از سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ایران در موج بیداری اسلامی در منطقه تنها تماشاگر نبوده است، گفت: ما سی سال است با ریخته شدن خون جوانانمان مقدمات حرکت مردم مسلمان در کشورهای مختلف از جمله بحرین و یمن را مهیا کرده ایم .

نماینده تهران در مجلس افزود: وقتی ملتها در روزهای جمعه و بعد از نماز پرصلابت جمعه حرکت آزادیخواهانه خود را آغاز می کنند، این نشانه دخالت و حضور ایدئولوژیک جمهوری اسلامی ایران در میان ملتهای مسلمان منطقه است.

کوچک زاده با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با همین رویکرد به دیگر کشورها صادر شده است، گفت: بعد از این هم ایران نسبت به وقایع منطقه بی تفاوت نبوده و از تریبون های مختلف برای روشنگری افکار عمومی در جهان تلاش می کند، حال مردم جهان آزادند که نظر ما را بپذیرند یا نظرات آخوندهای درباری سعودی را.

وی در ادامه به بخش دیگری از سخنان مقام معظم رهبری درباره ارتباط مسائل اخیر منطقه با وضعیت رژیم صهیونیستی گفت: آنچه مسلم است این است که رژیم صهیونیستی وقتی از حمایت برخی از دولتهای منطقه مطمئن می شود، موج سرکوب ملتها از سوی این کشور تشدید می شود.

کوچک زاده افزود: حمایت برخی دولتهای منطقه از رژیم صهیونیستی که در واقع  باید تمام تلاششان مصروف مقابله با اسرائیل شود یک فرصت برای جنایتکاری اسرائیل محسوب می شود ولی این مستبدان وابسته به غرب باید بدانند که روز مرگ اسرائیل بسیار نزدیک است.

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet