هدر موبایل
1390/02/04 16:45:45
سرویس سیاسی
کوثری:

مسئولان باید در تصمیم‏گیری‎های خود بر تذکرهای رهبری، تکیه کنند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: مسئولان باید در تصمیم‏گیری‎های خود بر تذکرهای رهبری، تکیه کنند.
مسئولان باید در تصمیم‏گیری‎های خود بر تذکرهای رهبری، تکیه کنند نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: مسئولان باید در تصمیم‏گیری‎های خود بر تذکرهای رهبری، تکیه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2257.jpg مسئولان,باید,در,تصمیم‏گیری‎های,خود,بر,تذکرهای,رهبری،,تکیه,کنند Icana

"اسماعیل کوثری" در گفت‎وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: حفظ منافع کشور یکی از وظایف قانونی و حکومتی مقام معظم رهبری است و معظم‌له با تکیه بر این اصل، نظارت شایسته‎ای بر قوای سه‎گانه دارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، افزود: ولایت‎فقیه هر زمان که احساس کنند در رابطه با موضوع خاصی، باید از شیوه تذکر استفاده کنند، وارد میدان عمل می‎شوند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به این موضوع که بررسی دقیق مسائل کشور یکی از وظایف مهم رهبری است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری، در رابطه با مسائلی که مانع حرکت رو به جلوی نظام می‎شوند، با تکیه بر تذکر، وظایف مسئولان و مردم را به آنها یادآوری می‎کنند، نکته‎‏ای که در سخنان روز گذشته- 3 اردیبهشت- نمود بسیاری داشت.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روزشنبه در دیدار پرشورهزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفتههایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet