هدر موبایل
1390/02/04 16:50:48
سرویس فرهنگی
علیخانی در تشریح تذکر کتبی خود به رییس جمهور:

دولت به هیچ یک از تعهدات خود در بخش ورزش استان قزوین عمل نکرده است

نماینده مردم قزوین با اشاره به وجود مشکلات متعدد در بخش ورزشی استان قزوین، تاکید کرد: دولت به هیچ کدام از مصوبات و تعهدات خود در بخش ورزش استان قزوین عمل نکرده است.
دولت به هیچ یک از تعهدات خود در بخش ورزش استان قزوین عمل نکرده است نماینده مردم قزوین با اشاره به وجود مشکلات متعدد در بخش ورزشی استان قزوین، تاکید کرد: دولت به هیچ کدام از مصوبات و تعهدات خود در بخش ورزش استان قزوین عمل نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3300.jpg دولت,به,هیچ,یک,از,تعهدات,خود,در,بخش,ورزش,استان,قزوین,عمل,نکرده,است Icana

"قدرت الله علیخانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icans.ir)در تشریح تذکر کتبی خود به رئیس جمهوری، گفت: دولت در سفرهای استانی خود به استان قزوین، مصوبات بسیاری در حوزه ورزش و تربیت بدنی داشته است که هیچ یک از این مصوبات عملیاتی نشده است.

نماینده مردم قزمین، آبیک و البرز دولت را موظف به اجرای تعهدات سفرهای استانی خود در استان‌ها و شهرستان‌های کشور دانست و گفت: دولت قول داده‌ها پروژه ساخت سالن‌ها و مراکز ورزشی را برای جوانان و معلولان استان قزوین داده است که تاکنون به هیچ یک از آنها عمل نکرده و حتی مقدمات اجرایی شدن این پروژه‌ها نیز فراهم نشده است.

علیخانی با ابراز تأسف از مسکوت ماندن و عملیاتی نشدن بسیاری از مصوبات استانی هیئت دولت، تأکید کرد: بخش اعظم مصوبات استانی دولت در استان قزوین از جمله مصوباتی در بخش‌های آب، کشاورزی، نیازمندی‌های علمی و دانشگاهی و ... هنوز انجام نشده است و مشخص نیست که مسئولان امر چه وقت می‌خواهند اجرایی شدن این مصوبات را پیگیری کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس در پایان ابراز امیدواری کرد با توجه به تذکرات قانونی به رئیس جمهوری در مجلس، دولت در راستای انجام و اجرای مصوبات و تعهدات خود در استان‌های مختلف کشور اهتمام نظر بیشتری به خرج دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet