هدر اصلی
1390/02/07 16:03:32
سرویس سیاسی
نماینده مردم خرم‌آباد:

مشروعیت روسای قوای سه‌گانه از رهبری است

نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش ولایت‌فقیه در جامعه اعلام کرد: عمود خیمه این نظام ولایت است و مشروعیت هر فردی در این نظام از رئیس‌جمهور گرفته تا روسای دیگر قوا و حتی مردم نیز از ولایت است.
مشروعیت روسای قوای سه‌گانه از رهبری است نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش ولایت‌فقیه در جامعه اعلام کرد: عمود خیمه این نظام ولایت است و مشروعیت هر فردی در این نظام از رئیس‌جمهور گرفته تا روسای دیگر قوا و حتی مردم نیز از ولایت است. https://cdn.icana.ir/d/019/441.jpg مشروعیت,روسای,قوای,سه‌گانه,از,رهبری,است Icana

"رضا رحیمی‌نسب" با بیان این مطلب درباره استعفای وزیر اطلاعات و حکم رهبری مبنی بر ادامه کار وی در دولت به خبرنگار شهاب گفت: اگر خدای نکرده از این عمود که می‌تواند لغزش‌های ما را مشخص کند فاصله بگیریم لغزش‌های ما بیشتر خواهد شد.

وی در ادامه درباره بروز برخی جریانات انحرافی در کنار دولت تاکید کرد: جای تأسف دارد که ما شرایطی را فراهم کنیم که جریان‌هایی به‌وجود بیایند و آنها را جریان انحرافی در کنار دولت یا هر جای دیگر بنامیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: من دکتر احمدی‌نژاد را فردی صالح و اصولگرا می‌دانم و به هیچ وجه این انتظار نیست طوری موضع‌گیری شود که دیگران سو استفاده کنند یا فرصت دهیم جریاناتی انحرافی در کنار رئیس‌جمهور به‌وجود بیاید.

رحیمی‌نسب خاطرنشان کرد: مسئولان باید بدانند افرادی مانند منتظری‌ها و کروبی‌ها توسط اطرافیانشان منحرف شدند و باید بدانیم که این چنین افرادی در همه جا در کنار افراد مختلف از منی که یک نماینده هستم تا حتی سران قوا قرار دارند. نماینده مردم خرم‌آباد یادآور شد: باید مواظب باشیم. الان اعتقاد ما این است که دکتر احمدی‌نژاد فردی اصولگرا و ولایتمدار است و درصورت نیاز باید همه کسانی که زمینه انحراف را فراهم می‌کنند، کنار بزنیم حتی اگر آنها افرادی باشند که از خانواده و اقوام ما هستند. ما باید عمود خیمه انقلاب را حفظ کنیم تا از انحرافات ما جلوگیری شود.

وی درباره موضوع نامه 216 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور نیز اظهار داشت: آن نامه هم به همین نکته اشاره داشت که ما باید در مقابل حکم حکومتی مقام معظم رهبری تمکین کنیم. البته شاید این نامه یک نوع هشدار هم بود. مجلس اگر ببیند که هر مرجعی در مقابل رهبری موضع‌گیری می‌کند، وارد فضای اختیارات قانونی خود می‌شود، چرا که همه می‌دانند که مجلس در نظام جمهوری اسلامی در راس امور است و حتی می‌تواند از مواضع قانونی خود استفاده کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet