خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/02/05 21:35:00
سرویس بین الملل
بروجردی:

آل‌سعود سابقه‌ای طولانی در تخریب اماکن مقدس دارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به تحولات منطقه پرداخت و نوشت: آل‌سعود سابقه‌ای طولانی در تخریب اماکن مقدس دارد
آل‌سعود سابقه‌ای طولانی در تخریب اماکن مقدس دارد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به تحولات منطقه پرداخت و نوشت: آل‌سعود سابقه‌ای طولانی در تخریب اماکن مقدس دارد https://cdn.icana.ir/d/019/647.jpg آل‌سعود,سابقه‌ای,طولانی,در,تخریب,اماکن,مقدس,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "علاء الدین بروجردی" نماینده بروجرد در یادداشتی در نشریه "بامداد" با اشاره به تحولات منطقه، نوشت: جنایاتی که امروز آل‌سعود بر مردم مظلوم بحرین روا می‌دارد، مسبوق به سابقه است و این رژیم و خاندانش سابقه‌ای طولانی در تخریب اماکن مقدس دارد. در  تخریب‌های گسترده در مدینه‌النبی شهر پیامبر عظیم‌الشان(ص) و مکه مکرمه، محل ولادت پیامبر و جایی پر از مکان‌های مقدس که اکنون دیگر ردپایی از صدر اسلام در این دو شهر به چشم نمی‌آید و حتی مساجد مشهور نیز از این جنایت بی‌نصیب نمانده‌اند، آل‌سعود در حمله‌ای که چند دهه پیش به کربلا داشته مرقد مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را خراب کرده است.

اقداماتی که از وهابیون سعودی اکنون در بحرین سر می‌زند، تکرار تأسف‌بار تاریخ است و بدست کسانی انجام می‌شود که به نام اسلام، ماهیت ضد‌اسلامی دارند.

هر مسلمان در هر گوشه و کنار دنیا به‌خوبی می‌داند که مسجد خانه خداست. مساجد مقدس‌ترین اماکن مسلمانان به حساب می‌آید؛ همچنین حسینیه‌ها برای شیعیان از قداست و احترام خاصی برخوردار است. اما آل‌سعود به‌خاطر اهداف سیاسی و با چراغ سبز و دستور آمریکا و انگلیس با تکرار این جنایت‌ها در مقطع فعلی موجب جریحه دار شدن احساسات همه مسلمان‌ها در سراسر جهان می‌شود کما اینکه در بیشتر کشورها این اقدام از سوی مسلمانان تقبیح شد. در کشور ما هم مردم مقابل سفارت عربستان تجمع کرده و این عمل زشت را محکوم کردند یا در هم‌اندیشی‌ها و جلسات متعدد به‌خصوص نمازهای جمعه سراسر کشور، مردم خداجوی ایران در صفوف گسترده و بهم فشرده نسبت به این اقدام ننگین واکنش نشان دادند.

در مجلس شورای اسلامی نیز نمایندگان مردم در خانه ملت در نطق‌های میان دستور و بیانیه‌های متعددی نظرات خود را در محکومیت این حرکت منافقانه وهابیت مطرح کردند. همچنین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هم در این زمینه بیانیه‌ای صادر کرد تا این اقدام ضد‌اسلامی را محکوم نماید. امیدواریم خداوند با ظهور امام عصر (ارواحنا لتراب مقدمه فداه)، خانه بیداد مستکبران و صاحبان زر و زور و تزویر را بر سرشان خراب کند؛ انشاء‌الله.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet