هدر موبایل
1390/02/05 07:52:00
سرویس بین الملل
کرمی‌راد:

ادعای اوباما نوعی فرافکنی و ایجاد جنگ‌ روانی علیه ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، آمریکا را منبع شرارت و فتنه در منطقه خواند و گفت: بعد از خیزش مردمی در منطقه آمریکا شوک شدیدی را متحمل شده، بر همین اساس در صدد است راه فراری برای رهایی از تناقض‌گویی‌ها و رویکرد چندگانه خود باز کند.
ادعای اوباما نوعی فرافکنی و ایجاد جنگ‌ روانی علیه ایران است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، آمریکا را منبع شرارت و فتنه در منطقه خواند و گفت: بعد از خیزش مردمی در منطقه آمریکا شوک شدیدی را متحمل شده، بر همین اساس در صدد است راه فراری برای رهایی از تناقض‌گویی‌ها و رویکرد چندگانه خود باز کند. https://cdn.icana.ir/d/019/241.jpg ادعای,اوباما,نوعی,فرافکنی,و,ایجاد,جنگ‌,روانی,علیه,ایران,است Icana

"محمد کرمی‌راد" در گفت و گو با خانه ملت(www.icana.ir)، با بیان این که خیزش مردمی کشورهای منطقه نه تنها آمریکا بلکه دول اروپایی، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی منطقه از جمله عربستان و امارات را نگران کرده است، افزود: به همین دلیل، این کشورها از هر فرصتی برای تخریب ایران استفاده کرده و دست به چنین ادعاهای واهی می زنند.

نماینده مردم کرمانشاه ادعای رئیس جمهور آمریکا مبنی بر دخالت ایران در امور داخلی کشور سوریه را نوعی فرافکنی و ایجاد جنگ روانی علیه ایران دانست و ادامه داد: کشور آمریکا باید در مقابل اقدامات خود در خصوص دخالت در امور سایر کشورها و نقض حقوق بشر پاسخگو باشد. کشورهایی مثل عربستان هم که چنین ادعاهایی را مطرح می کنند باید در خصوص لشکرکشی این کشور به بحرین و قتل عام مردان و زنان این کشور و آتش زدن حسینیه ها و مساجد این کشور پاسخگو باشد.

کرمی‌راد این گونه اقدامات از سوی کشورهای آمریکا و برخی کشورهای عربی را ناشی از ترس شدید آنان از بیداری مردم دانست و افزود: آمریکا به جای طرح چنین موضوعات بی‌اساسی بهتر است به دنبال ریشه یابی عوامل تحریک در چند شهر سوریه از جمله وهابیون و صهیونیست‌ها باشد.    

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هدف اصلی از طرح چنین ادعاهایی را ایران هراسی و شیعه ستیزی در منطقه عنوان کرد و گفت: این کشورها همواره به دنبال آن هستند که ذهن حاکمان منطقه را علیه ایران بشورانند و طبیعی است که برای دست‌یابی به این هدف از آسان‌ترین روش  یعنی جنگ روانی بهره بگیرند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: با خیزش مردمی که در منطقه اتفاق افتاده و طبق پیش بینی امام راحل به زودی شاهد فرو ریختن هیبت و هیمنه آمریکا خواهیم بود.

"باراک اوباما"، رییس‌جمهور آمریکا، در بیانیه‌ای مداخله‌جویانه در رابطه با وقایع اخیر سوریه، دولت بشار اسد را به نقض فاحش حقوق بشر و کمک گرفتن از ایران برای سرکوب ملت خود متهم کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet