شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/05 08:15:30
سرویس سیاسی
حیدرپور شهررضائی:

حفظ وحدت و توجه به مصالح نظام از خواسته‌های رهبری است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در میان مردم استان فارس، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بیشتر تاکید بر حفظ وحدت و توجه به مصالح نظام کردند.
حفظ وحدت و توجه به مصالح نظام از خواسته‌های رهبری است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در میان مردم استان فارس، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بیشتر تاکید بر حفظ وحدت و توجه به مصالح نظام کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/717.jpg حفظ,وحدت,و,توجه,به,مصالح,نظام,از,خواسته‌های,رهبری,است Icana

"عوض حیدرپور شهررضائی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود درجمع مردم استان فارس تاکید بسیار زیادی بر حفظ وحدت و توجه به مصالح نظام کردند و از همه مسئولان به طور جدی خواستند به این دو مقوله توجه کنند.

نماینده مردم شهررضا وسمیرم افزود: مقام معظم رهبری در سخنان روز شنبه خود اگر چه فعالیت‌ها و اقدامات دولت را در بسیاری از زمینه‌ها تایید کرد ولی نسبت به برخی اقدامات دولت تذکر دادند و مقامات دولت را به توجه بیشتر به مصالح کشور دعوت کرد.

وی با اشاره به موضوع استعفای وزیر اطلاعات در هفته گذشته و واکنش مقام معظم رهبری، گفت: موضوع وزارت اطلاعات بهانه‌ای شد برای تذکر رهبری به برخی از اقداماتی که دولت در چند ماه گذشته انجام داده است.

حیدرپور تاکید کرد: غفلت از برخی مصالح کشور و اظهار نظر برخی اطرافیان رئیس جمهور موجبات تذکر رهبری را فراهم کرد تا ایشان در سخنان روز شنبه خود توجه به برخی مسائل را به همه مسئولان یادآور شده و تذکر دهد.

وی با بیان اینکه مسئولان باید خود را خدمت‌گذار ملت بدانند، گفت: دولتمردان و مسئولان قوا نباید دچار توهم قدرت شده و از این توهم مغرور شوند، زیرا تمام پیروزی‌ها و قدرت امروز جمهوری اسلامی از عنایات خدا بوده و متعلق به همه ملت ایران است.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روزشنبه در دیدار پرشورهزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفتههایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet