خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/04 21:12:00
سرویس سیاسی
نماینده دامغان:

با فرمایشات رهبری عده‌ای که به دنبال جنجال‌سازی بودند، شکست خوردند

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، گفت:با فرمایشات حضرت آقا عده‌ای که به‌دنبال سوءاستفاده و جنجال‌سازی و القاء برخی تصورات خود به مردم بودند، در رسیدن به هدف شوم خود شکست خوردند و این بار نیز کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی به سکانداری معظم‌له از این موج عظیم به خوبی عبور کرد.
با فرمایشات رهبری عده‌ای که به دنبال جنجال‌سازی بودند، شکست خوردند نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، گفت:با فرمایشات حضرت آقا عده‌ای که به‌دنبال سوءاستفاده و جنجال‌سازی و القاء برخی تصورات خود به مردم بودند، در رسیدن به هدف شوم خود شکست خوردند و این بار نیز کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی به سکانداری معظم‌له از این موج عظیم به خوبی عبور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2778.jpg با,فرمایشات,رهبری,عده‌ای,که,به,دنبال,جنجال‌سازی,بودند،,شکست,خوردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "حسن ملک محمدی" در یادداشتی در نشریه "کویر" با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، نوشت: مقام معظم رهبری (دامت برکاته) در سخنرانی اخیر خود که در دیدار با مردم استان فارس صورت گرفت، بسیار حکیمانه، عالمانه و شجاعانه مواضع شفاف و روشن خود را در مورد اتفاقات روز بیان فرمودند؛ به‌خصوص در مورد مسائل داخلی کشور و موضوع وزارت اطلاعات.

ایشان با تصمیم قاطع و بسیار به جا و مناسبی که اخذ فرمودند بحث به‌وجود آمده در جامعه را خاتمه دادند. وزارت اطلاعات مهم‌ترین و مقتدرترین وزارت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همانگونه که قلب نقش اساسی را در دوام و بقای بدن انسان دارد، وزارت اطلاعات هم مهم‌ترین نقش را در امنیت و حفظ نظام دارد. این نهاد مهم در مأموریت‌های خود بسیار موفق عمل کرده است و با توکل بر خدا و با حمایت قاطع نایب بر حق حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) با قدرت و قوت به خدمت خود ادامه خواهد داد. به این ترتیب و با فرمایشات حضرت آقا عده‌ای که به‌دنبال سوءاستفاده و جنجال‌سازی و القاء برخی تصورات خود به مردم بودند، در رسیدن به هدف شوم خود شکست خوردند و این بار نیز کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی به سکانداری معظم له از این موج عظیم به خوبی عبور کرد.

بخش دیگری از فرمایشات ایشان در این مراسم، به وقایع اخیر در منطقه و به‌خصوص وقایع اسف بار کشور بحرین اختصاص داشت. بیانات نورانی مقام معظم رهبری (دامت برکاته) هم بیانگر حقانیت قیام مردم بحرین بود و هم بیانگر ظلم وحشایانه عمال حکومت آل خلیفه که حتی به زنان، کودکان و بیماران رحم نمی‌کنند و هیچکدام از قوانین مربوط به حقوق بشر و کنوانسیون‌های بین‌المللی را رعایت نمی‌کنند. در حقیقت، عمل آل‌سعود و آل خلیفه یک نوع هماهنگی با اسرائیل جنایتکار را نشان می‌دهد که از این بحران بحرین در کشتار بی‌رحمانه مردم غزه بهره‌برداری می‌شود تا صهیونیست‌های جنایتکار در سایه این بحران بتوانند به راحتی مردم فلسطین را به خاک و خون بکشند. بنابراین ما آل‌سعود و آل خلیفه را از سرسپردگان اسرائیل و از مزدوران آمریکا می‌دانیم و موضع ما در قبال آنها همان موضع در قبال آمریکا و اسرائیل است. انشاءالله به‌زودی جشن نابودی استکبار جهانی و اسرائیل و نجات و آزادی مستضعفان را به‌خصوص مسلمانان بحرین، عربستان، لیبی و یمن بگیریم که تنها با سقوط نظام‌های دیکتاتوری آل خلیفه و آل‌سعود و دیکتاتورهای مردم ستیزی چون علی عبدالله صالح و قذافی محقق می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet