هدر موبایل
1390/02/05 10:28:11
سرویس استان ها
عضو کمیته پیگیری مساله ریزگردها خبر داد:

اعزام گروهی از کارشناسان به عراق به منظور بررسی منشا ریزگردها

عضو کمیته پیگیری مساله ریز‌گرد‌ها با بیان اینکه این کمیته معضل ریزگردها و راهکارهای رفع آن را به‌طور جدی مورد بررسی قرار می دهد، گفت: تا دو هفته دیگر نتایج کارشناسان ما در مورد پیدا کردن منشا گرد وغبار اعلام می‌شود.
اعزام گروهی از کارشناسان به عراق به منظور بررسی منشا ریزگردها عضو کمیته پیگیری مساله ریز‌گرد‌ها با بیان اینکه این کمیته معضل ریزگردها و راهکارهای رفع آن را به‌طور جدی مورد بررسی قرار می دهد، گفت: تا دو هفته دیگر نتایج کارشناسان ما در مورد پیدا کردن منشا گرد وغبار اعلام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3792.jpg اعزام,گروهی,از,کارشناسان,به,عراق,به,منظور,بررسی,منشا,ریزگردها Icana

"شبیب جویجری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به فعالیت‌های کمیته پیگیری مساله ریزگردها در کشور، گفت: این کمیته شامل کشور‌های ترکیه، ایران، عراق، سوریه و قطر و همین‌طور سازمان‌های دولتی ذی‌ربط مثل سازمان‌های محیط‌ زیست، ‌هواشناسی، وزارت کشاورزی و وزارت خارجه است که تا الان دو اجلاس را در مورد معضل گرد و غبار برگزار کرده‌اند که خوشبختانه نتایج خوبی هم داشته است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، افزود: ما کارشناسان خود را برای پیدا کردن منشا بلند شدن گرد و غبار به کشور عراق فرستادیم و قرار است که تا دو هفته آینده نتایج این کارشناسان اعلام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی در مجلس با بیان اینکه در آینده اجلاس سوم همکاری بین کشورهای ترکیه، ایران، عراق، سوریه و قطر برگزار می‌شود، افزود: هدف این اجلاس همچون اجلاس‌های گذشته، بررسی راهکارها و اقدامات عملی در جهت  بیابان‌زدایی در مراکزی که از آن‌جا گرد وغبار و ریزگردها بالا می‌آید، است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet