هدر موبایل
1390/02/04 18:27:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شاهرخی:‏

دولت ایران واکنش رسمی در حمایت از مردم بحرین نشان دهد‏‎ ‎

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت ایران از انقلاب مردم بحرین گفت: ایران باید واکنشی ‏رسمی در حمایت از انقلابیون بحرین نشان دهد‏‎. ‎
دولت ایران واکنش رسمی در حمایت از مردم بحرین نشان دهد‏‎ ‎ رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت ایران از انقلاب مردم بحرین گفت: ایران باید واکنشی ‏رسمی در حمایت از انقلابیون بحرین نشان دهد‏‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/521.jpg دولت,ایران,واکنش,رسمی,در,حمایت,از,مردم,بحرین,نشان,دهد‏‎,‎ Icana

علی شاهرخی در گفتگو با مهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حمایت از ملت مظلوم بحرین گفت: در حالی مردم مسلمان و مظلوم بحرین برای تغییر نظام و حکومت خود مثل سایر کشورهای اسلامی، انقلاب کردند، استکبار جهانی به دنبال سرکوب انقلاب مردم بحرین است  و این موضوع برای هیچ انسانی قابل قبول نیست.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مسلمانان در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی از صحبت های رهبری نظام که رهبری امت اسلامی نیز هست پیروی می کنند، گفت: مسلمانان در کشورهای مختلف به نظر رهبری ایران توجه می کنند و اعلام همدردی و حمایت خود از مردم بحرین را به اشکال ممکن بروز می دهند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد دولت ها باید در حد توان از انقلاب مردم بحرین حمایت کنند و انتظار می رود که دولت جمهوری اسلامی نیز واکنشی رسمی به این موضوع داشته باشد ، زیرا که ملت های مسلمان دنیا انتظار دارند که ایران اولین جایی باشد که به ندای مظلومیت آنان توجه می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet