هدر موبایل
1390/02/04 18:29:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:‏

ایران در مجامع جهانی رسما از مردم بحرین حمایت کند‏‎ ‎

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران باید حمایت خود را در مجامع منطقه ای و جهانی رسما از مردم ‏بحرین اعلام کند، گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه نباید در قبال سرنوشت بحرین منفعل باشد‏‎. ‎
ایران در مجامع جهانی رسما از مردم بحرین حمایت کند‏‎ ‎ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران باید حمایت خود را در مجامع منطقه ای و جهانی رسما از مردم ‏بحرین اعلام کند، گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه نباید در قبال سرنوشت بحرین منفعل باشد‏‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/3401.jpg ایران,در,مجامع,جهانی,رسما,از,مردم,بحرین,حمایت,کند‏‎,‎ Icana

محمد حسین فرهنگی در گفتگو با مهر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره قانونی نبودن حکومت بحرین اظهار داشت: هیچ تردیدی وجود ندارد که حکومت بحرین در حال حاضر هیچ گونه مشروعیتی ندارد زیرا که اکثریت مردم آن کشور با روی کار بودن چنین حکومتی مخالفند.

وی با اشاره به مواضع تعجب برانگیز مجامع بین المللی در مورد کشتار مردم در بحرین گفت: متاسفانه مجامع بین المللی درباره این کشتار سکوت کردند و این سکوت آنها غیر قابل دفاع است.

نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: ملت ایران در کنار ملت بحرین است و مسئولان نظام و مراجع تقلید در کشورهای غیر از جمهوری اسلامی نیز به صراحت این موضوع را اعلام کرده اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بحرین سفارت خود را در ایران تعطیل کرده است، افزود: جمهوری اسلامی نیز خیلی موافق فعالیت این سفارتخانه نبود.

وی تاکید کرد: ما باید به اشکال مختلف حمایت خود را از مردم بحرین اعلام کنیم و به گونه ای عمل کنیم که در مجامع جهانی و منطقه ای تاثیرگذار باشیم.

فرهنگی تاکید کرد: دولت جمهوری اسلامی نباید نقش منفعل در قبال سرنوشت ملت بحرین داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet