هدر موبایل
1390/02/05 09:33:57
سرویس اجتماعی
موسوی‌لارگانی:

دولت امکانات بهداشتی و درمانی را برای همه مردم به طور یکسان فراهم کند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد نسبت به نبود مراکز درمانی در یکی از بخش‌های حوزه انتخابیه‌اش، رفع هرگونه تبعیض در مورد امکانات بهداشت و درمان از سوی دولت را خواستار شد.
دولت امکانات بهداشتی و درمانی را برای همه مردم به طور یکسان فراهم کند نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد نسبت به نبود مراکز درمانی در یکی از بخش‌های حوزه انتخابیه‌اش، رفع هرگونه تبعیض در مورد امکانات بهداشت و درمان از سوی دولت را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3667.jpg دولت,امکانات,بهداشتی,و,درمانی,را,برای,همه,مردم,به,طور,یکسان,فراهم,کند Icana

"سید ناصر موسوی‌لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت )www.icana.ir)، در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر بهداشت و درمان عدم تبعیض در امکانات بهداشت و درمانی و امکانات آموزش و پرورش میان مردم را از مواردی عنوان کرد که در قانون اساسی دیده شده است و افزود: دولت باید امکانات بهداشتی و درمانی را برای همه مردم به طور یکسان فراهم کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه جمعیت منطقه پیربکران در استان اصفهان حتی از برخی از شهرستان‌های استان بیشتر  و دارای حدود 54 هزار نفر است اظهار کرد: این منطقه متاسفانه فاقد بیمارستان و مراکز درمانی است به طوری که تنها یک بیمارستان  96 تخت‌خوابی در فلاورجان وجود دارد و تعداد مراجعه‌کنندگان به قدری است که گویی تجمعی در آنجا صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در خواست من از مسئولان وزارت بهداشت این است که از با اتخاذ تمهیداتی از حجم بیماران  بیمارستان فلاورجان کاسته شود وپ در این بخش وسیع، بیمارستان و درمانگاهی حداقل با 20 تخت‌خواب ساخته شود.

موسوی لارگانی افزود: من در گذشته نیز این درخواست را از مسئولان در مکاتباتی که داشتم  و حتی در سفرهای هیات وزیران مطرح کردم؛ اما متاسفانه هیچ نتیجه‌ای نداشت.

بخش پیربکران  با جمعیت ۵۴۶۴ نفر در شهرستان فلاورجان قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet