هدر موبایل
1390/02/04 18:52:36
سرویس فرهنگی
موسوی لارگانی در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر ارشاد:

برخی از مصوبات فرهنگی دور اول سفرهای استانی دولت، هنوز اجرایی نشده است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با انتقاد از اجرا نشدن بسیاری از مصوبات فرهنگی هیئت دولت در استان اصفهان، اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ استان اصفهان در راستای اجرایی شدن پروژه‌های فرهنگی این استان هیچ اقدام و همکاری انجام نمی‌دهند.
برخی از مصوبات فرهنگی دور اول سفرهای استانی دولت، هنوز اجرایی نشده است نماینده مردم فلاورجان در مجلس با انتقاد از اجرا نشدن بسیاری از مصوبات فرهنگی هیئت دولت در استان اصفهان، اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ استان اصفهان در راستای اجرایی شدن پروژه‌های فرهنگی این استان هیچ اقدام و همکاری انجام نمی‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg برخی,از,مصوبات,فرهنگی,دور,اول,سفرهای,استانی,دولت،,هنوز,اجرایی,نشده,است Icana

"سید ناصر موسوی لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار داشت: در اولین سفر استانی هیئت دولت به استان اصفهان، رئیس جمهوری قول تأسیس سالن چندمنظوره فرهنگی را در شهر کلیشاد فلاورجان به مردم دادند. این در حالی است که به دلیل عدم همکاری اداره کل فرهنگ استان اصفهان، اجرای این مصوبه هیئت دولت هنوز محقق نشده است.

نماینده مردم فلاورجان در توضیح مشکلات به وجود آمده در احداث این مجتمع فرهنگی، تصریح کرد: در زمان تصویب احداث مجتمع فرهنگی در شهر کلیشاد، شهرداری و شورای شهر زمینی را جهت احداث ساختمان مجموعه فرهنگی شهرستان به اداره کل فرهنگی اختصاص دادند.

موسوی لارگانی ادامه داد: پس از آنکه مدتی از تصویب این پروژه گذشت و اجرای آن محقق نشد، مسئولان دانشگاه هنر استان اصفهان از شهرداری درخواست کردند تا زمین اختصاص یافته به مجتمع فرهنگی را برای احداث دانشگاه بین المللی هنر به آنها بدهد و شهرداری نیز که از احداث بنای مجتمع فرهنگی ناامید شده بود با این تقاضا موافقت کرد.

وی با اشاره به تعهد شهرداری و شورای شهر کلیشاد برای اختصاص یک زمین دیگر برای احداث مجتمع فرهنگی، تأکید کرد: شورای شهر و شهرداری پس از این واقعه، از اداره کل فرهنگ در خواست کردند که زمین دیگری را برای احداث مجتمع فرهنگی انتخاب کنند تا شهرداری آن را به احداث مجتمع اختصاص دهد.

وی با انتقاد از بی‌توجهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به فراهم کردن مقدمات احداث مجتمع فرهنگی شهر کلیشاد، گفت: در حالی که حتی دانشگاه هنر حاضر است خسارت ناشی از گرفتن زمین قبلی اداره کل فرهنگ را بپردازد، مسئولان اداره کل فرهنگ هیچ واکنشی به تقاضاهای شهرداری، شورای شهر و دانشگاه هنر استان صورت نمی‌دهند و در راستای احداث مجتمع فرهنگی مذکور هیچ تلاشی نمی‌کنند.

موسوی لارگانی در پایان ابراز امیدواری کرد با تذکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اداره کل فرهنگ استان اصفهان، این اداره کل توجه بیشتری به مصوبات سفرهای استانی دولت داشته باشد و مقدمات احداث مجتمع فرهنگی شهر کلیشاد را فراهم کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet