ایام محرم 1398
1390/02/05 09:06:04
سرویس بین الملل
کوثری:

ادعاهای اوباما علیه ایران پایه مستند ندارد

نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ایران هیچ گاه در امور داخلی کشورها دخالتی نداشته و ندارد، ادعاهای رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی را برای ایجاد تنش در منطقه و جنگ روانی علیه تهران اعلام کرد.
ادعاهای اوباما علیه ایران پایه مستند ندارد نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ایران هیچ گاه در امور داخلی کشورها دخالتی نداشته و ندارد، ادعاهای رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی را برای ایجاد تنش در منطقه و جنگ روانی علیه تهران اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/167.jpg ادعاهای,اوباما,علیه,ایران,پایه,مستند,ندارد Icana

"اسماعیل کوثری" در گفت و گو با خانه ملت(www.icana.ir)، در خصوص ادعاهای رئیس جمهور آمریکا علیه ایران مبنی بر کمک ایران به دولت سوریه برای سرکوب مردم این کشور، گفت: ایران هیچ گاه درامور داخلی کشور سوریه دخالت نکرده و نمی‌کند.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر موضوعات ایجاد شده در سوریه را خواست تعداد معدودی از مردم و نه تمام مردم کشور سوریه دانست.

کوثری اتفاقات رخ داده در کشور سوریه را ناشی از توطئه­ها و شرارت­های آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و افزود: توانمندی و قدرت کشور سوریه در حدی است که به تنهایی و به درستی قادر به حل مشکلات داخلی خود بوده و نیازی به کمک ایران ندارد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طرح مستمر چنین ادعاهایی علیه ایران مبنی بر دخالت ایران در امور سوریه، بحرین و ... را جنگ روانی علیه ایران خواند و افزود: موضوعاتی که از سوی این کشورها مطرح می شود به هیچ وجه قابل اثبات نبوده و بر پایه مدارک مستند و مستدلی استوار نیست؛ بنابراین بهترین روش برای مقابله با آنها سکوت و بی اعتنایی به اظهارات غیر معقول آنهاست.

"باراک اوباما" رییس‌جمهور آمریکا در بیانیه‌ای مداخله‌جویانه در رابطه با وقایع اخیر سوریه آن چه را "توسل به زور توسط دولت سوریه علیه تظاهرات کنندگان" خواند به شدت محکوم کرد و خواستار پایان دادن به "خشونت‌ برای فرونشاندن اعتراضات در این کشور شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet