ایام محرم 1398
1390/02/05 07:17:00
سرویس اجتماعی
طاهرخانی:

معوقات بازنشستگان و فرهنگیان پرداخت شود

نماینده مردم تاکستان از عدم پرداخت معوقات بازنشستگان و فرهنگیان گله کرد و تصریح کرد: مطالبات این دو قشر زحمت‌کش باید هرچه‌ سریع‌تر پرداخت شود.
معوقات بازنشستگان و فرهنگیان پرداخت شود نماینده مردم تاکستان از عدم پرداخت معوقات بازنشستگان و فرهنگیان گله کرد و تصریح کرد: مطالبات این دو قشر زحمت‌کش باید هرچه‌ سریع‌تر پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/773.jpg معوقات,بازنشستگان,و,فرهنگیان,پرداخت,شود Icana

"امیر طاهرخانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: متاسفانه به حقوق 2 قشر فرهنگی و بازنشسته جامعه کمتر توجه می‌شود و این در حالی است که ما در مراجعات مردمی بارها با درخواست مردم در همین خصوص مواجه می‌شویم.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ما به عنوان نماینده مجلس پیگیر حق مردم هستیم، گفت: این مساله که حقوق معوقه در برخی مناطق پرداخت شده و در برخی مناطق پرداخت نشده مغایر با عدالت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار رسیدگی به وضعیت بیمه کارکنان شرکت‌های حوزه انتخابیه خود شد و گفت: کارکنان این شرکت‌ها علاوه بر اینکه حقوقی دریافت نکردند، مشکل بیمه هم دارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات اضافه کرد: رئیس سازمان تامین اجتماعی استان پیگیر این مسئله است و امید می‌رود با مساعدت وزارت رفاه مشکل حق بیمه این کارگران حل شود.

"امیر طاهرخانی" طی تذکری کتبی امروز -4 اردیبهشت- به وزیر رفاه و تعاون خواستار حل مشکل بیمه کارکنان منطقه حوزه انتخابیه خود شد. همچنین در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، پرداخت مطالبات، معوقات و رفع تبعیض‌ها در برخی مناطق کشور را متذکر شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet