هدر موبایل
1390/02/05 10:16:07
سرویس سیاسی
ذاکر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری:

دوری از مسائل حاشیه‌ای از ضرورت‌های جامعه امروز است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مردم استان فارس، گفت: دوری از تفرقه و مسائل حاشیه‌ای و همدلی و وحدت در میان مسئولان و سران سه قوه از ضروریات جامعه امروز است. پیروی از فرامین رهبری در نمود بیشتر وحدت در جامعه تاثیرگذار است
دوری از مسائل حاشیه‌ای از ضرورت‌های جامعه امروز است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مردم استان فارس، گفت: دوری از تفرقه و مسائل حاشیه‌ای و همدلی و وحدت در میان مسئولان و سران سه قوه از ضروریات جامعه امروز است.پیروی از فرامین رهبری در نمود بیشتر وحدت در جامعه تاثیرگذار است https://cdn.icana.ir/d/019/57.jpg دوری,از,مسائل,حاشیه‌ای,از,ضرورت‌های,جامعه,امروز,است Icana

"سید سلمان ذاکر" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: ما هر چه داریم از اطاعت‌پذیری از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری داریم، ولایت فقیه یکی از دستاوردهای با ارزش انقلاب اسلامی ایران است. 

نمانیده ارومیه در مجلس، افزود: رمز پیروزی و سربلندی امروز ملت ایران در پیروی از ولی فقیه زمان و دیگر مراجع عظام به عنوان تقویت کنندگان مبانی دینی، سیاسی و اجتماعی کشور است. 

وی با اشاره به عوامل وحدت در شرایط فعلی کشور، خاطرنشان ساخت: رهبر معظم انقلاب در سخنان روز شنبه خود در میان اقشار مختلف استان فارس بر وحدت و پرهیز از تفرقه تاکید کرد که یکی از عوامل مهم وحدت در جامعه امروز ایران، ولایت فقیه و پیروی از آن است. 

ذاکر تاکید کرد: پیروی از فرامین ولایت فقیه و توجه به نظرات و تذکرات ایشان توسط مسئولان و مدیران کشور به ویژه سران سه قوه در نمود بیشتر وحدت در جامعه تاثیر‌گذار خواهد بود. 

نماینده ارومیه در مجلس تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنان روز شنبه خود از اقدامات و فعالیت‌های دولت و قوای دیگر تقدیر کرد و خواستار تلاش بیشتر هر سه قوا در زمینه وحدت و دوری از تفرقه شد. 

وی با اشاره به شرایط فعلی منطقه، خاطرنشان کرد: شرایط حاکم در منطقه و توجه بسیار زیاد دشمنان به ایران اسلامی پرهیز از تفرقه و حفظ وحدت را بیش از پیش ضروری کرده و همه باید با توجه به سخنان رهبری در این مسیر گام بردارند. 

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، اظهار کرد: پرهیز از تفرقه و عدم توجه به مسائل حاشیه‌ای از جمله موارد مورد تاکید مقام معظم رهبری بود که سران سه قوه باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

ذاکر با بیان اینکه امروز آسیب‌هایی مجموعه کشور را تهدید می‌کند، گفت: همان طور که پیامبر اسلام(ص) از آسیب گمراهی بعد از شناخت امت خود ابراز نگرانی کردند، نظام جمهوری اسلامی ایران نیز در خطر این آسیب قرار دارد که با توجه به آن رهبر معظم انقلاب تذکراتی را به همه دست‌اندرکاران در برخی مواقع یادآوری می‌کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: با دوری از تفرقه و حفظ وحدت درک نعمت‌های مادی مانند عمران و آبادانی ایران و نعمت‌های معنوی همچون انقلاب و ولایت‌فقیه  که خداوند به ملت ایران بخشیده است، قابل درک و لذت بخش خواهد بود. 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز شنبه در دیدار پرشورهزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفتههایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet