خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/04 20:47:00
سرویس فرهنگی
مقدسی در هفتادو یکمین سالگرد تاسیس رادیو در ایران:

رادیو در مقابله با تهاجم فرهنگی استکبار ضعیف عمل کرده است

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید براینکه باید از ظذفیت‌های رادیو بیش از این بهره‌برداری کرد،خاطرنشان ساخت: تلاش‌های رادیو و وضعیت فعلی آن برای مقابله با تهاجمی که از طرف رسانه‌های غربی اعمال می‌شود کافی نیست.
رادیو در مقابله با تهاجم فرهنگی استکبار ضعیف عمل کرده است نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید براینکه باید از ظذفیت‌های رادیو بیش از این بهره‌برداری کرد،خاطرنشان ساخت: تلاش‌های رادیو و وضعیت فعلی آن برای مقابله با تهاجمی که از طرف رسانه‌های غربی اعمال می‌شود کافی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/3713.jpg رادیو,در,مقابله,با,تهاجم,فرهنگی,استکبار,ضعیف,عمل,کرده,است Icana

"هادی مقدسی"در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، ظرفیت و توانایی‌های استفاده نشده در عرصه رسانه در کشور را زیاد دانست و گفت: از ظرفیت‌ها به طور مناسبی استفاده نشده است در حالیکه اگر مدیران رسانه‌ها در پی ایجاد فضایی برای فعالیت و نوآوری‌های نوین و به روز باشند، شاهد شکوفایی بیشتر عرصه رسانه‌ای کشور خواهیم بود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی فعالیت‌ها و تلاش‌های رادیو و تلویزیون را قابل قدردانی توصیف و تصریح کرد: تلاش‌های فعلی سازمان صدا و سیما برای مقابله با تهاجمی که از طرف رسانه‌های غربی اعمال می‌شود کافی نیست و برای مقابله با اثرات این هجوم فرهنگی باید به فکر نوآوری و ایجاد تنوع در برنامه‌ها بود.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس مخاطبان رادیو را براساس نظر سنجی‌ها در حال تنزل توصیف و تصریح کرد: دقت و نوآوری در راستای ایجاد جذابیت‌های رسانه‌ای در رادیو فراموش شده است.

وی ادامه داد: رادیو رسانه‌ای است که به دلیل عدم محدودیت زمانی و مکانی استفاده از آن باید مخاطب بالایی در زندگی‌های پرمشغله امروزی داشته باشد اما نتوانسته مشتری‌های پیشین خود را از رفتن به سمت رسانه‌های غربی بازدارد.

مقدسی خواستار هدایت مردم به سمت رسانه‌های خودی با ارائه برنامه‌های متنوع و منطبق بر تمامی سلیقه‌ها در رادیو شد.

۴ اردیبهشت هفتاد و یکمین سالگرد شروع فعالیت رسانه رادیو در ایران است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet