شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/05 16:59:56
سرویس استان ها
ناصری‌نژاد در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر مسکن و شهرسازی؛

مسکن مهر در شادگان پیشرفتی نداشته است

نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان این که اجرای طرح مسکن مهر در حوزه انتخابیه‌اش پیشرفتی نداشته است، از عملکرد رئیس مسکن و شهرسازی استان خوزستان انتقاد کرد و رسیدگی مسئولان به این مسئله را خواستار شد.
مسکن مهر در شادگان پیشرفتی نداشته است نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان این که اجرای طرح مسکن مهر در حوزه انتخابیه‌اش پیشرفتی نداشته است، از عملکرد رئیس مسکن و شهرسازی استان خوزستان انتقاد کرد و رسیدگی مسئولان به این مسئله را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/760.jpg مسکن,مهر,در,شادگان,پیشرفتی,نداشته,است Icana

"مجید ناصری‌نژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در تشریح تذکر کتبی خود به وزیر مسکن و شهرسازی، گفت: در حالی که در بسیاری از مناطق کشور شاهد شکوفایی پروژه‌های مسکن مهر بوده‌ایم؛ این موضوع در شادگان اصلا پیشرفت فیزیکی نداشته است.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که مسکن مهر از سیاست‌های دولت نهم و دهم است؛ تاکید کرد: عدم مدیریت صحیح در استان از طرف رئیس مسکن و شهرسازی استان موجب تأخیر در پیشرفت این پروژه بوده است.

وی تشریح کرد: اجرای طرح مسکن مهر در شادگان از سال 1385 آغاز شد و زمین‌های در نظر گرفه شده برای این طرح، با پول دریافت شده از مردم خریداری شدند، اما هنوز پس از پنج سال شاهد هیچ پیشرفتی نبودیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در باره وضعیت مالی نامناسب مردم در حوزه انتخابیه خود، اظهار کرد: مردم با آغاز به کار این پروژه بسیار امیدوار شدند، ولی پس مدتی با مشاهده عدم پیشرفت آن، از مسکن مهر دلسرد شدند.

نماینده مردم شادگان در مجلس در تذکری کتبی به وزیر مسکن و شهرسازی، رسیدگی به وضعیت مسکن مهر در شادگان را خواستار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet