هدر موبایل
1390/02/05 15:01:48
سرویس اقتصادی
مطورزاده با حبابی خواندن قیمت سکه در بازار:

سکه نخرید؛ ضرر می‌کنید

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که قیمت سکه در بازار داخلی حبابی است، گفت: متقاضیان خرید سکه در بازار اطمینان کامل داشته باشند که با خرید سکه، به‌طور قطع ضرر خواهند کرد.
سکه نخرید؛ ضرر می‌کنید نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که قیمت سکه در بازار داخلی حبابی است، گفت: متقاضیان خرید سکه در بازار اطمینان کامل داشته باشند که با خرید سکه، به‌طور قطع ضرر خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3802.jpg سکه,نخرید؛,ضرر,می‌کنید Icana

"مصطفی مطورزاده" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که متقاضیان خرید سکه در بازار اطمینان کامل داشته باشند که قیمت سکه در بازار حبابی است، تصریح کرد: با حضور در بازار کنونی و خرید سکه، به‌طور قطع ضرر خواهند کرد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: افزایش قیمت جهانی طلا در ماه‌های گذشته بر قیمت سکه در بازار داخلی تأثیر گذاشته است.

 

بهای طلا جهانی؛ قیمت سکه داخلی

مطورزاده با بیان این که قیمت طلا، جهانی و قیمت سکه، داخلی است، گفت: بانک مرکزی برای کاهش قیمت سکه باید اقدام‌های لازم را انجام دهد.

وی با بیان این که مردم باید سرمایه خود را در بخش‌های دیگر سرمایه‌گذاری کنند، اظهار کرد: مسئولان باید از نظر امنیتی، بسترهای لازم را برای سرمایه‌گذاری مطمئن مردم در بخش‌های مختلف فراهم کنند.

 

طلا کالای تزئینی بماند

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر این که در بیشتر کشورهای دنیا، طلا جنبه زینتی دارد، افزود: متأسفانه مردم ایران طلا را به عنوان سرمایه می‌شناسند.

افزایش قیمت سکه در بازار از اواخر سال گذشته آغاز شد و در روزهای اخیر قیمت سکه تا مرز 470 هزار تومان هم افزایش داشت؛ این افزایش قیمت، مسئولان بانک مرکزی را برای کاهش قیمت سکه به تکاپو وا داشت تا سرانجام بانک مرکزی پنجشنبه (اول اردیبهشت) با توزیع گسترده سکه در بازار موفق شد قیمت سکه را تا مرز 400 هزار تومان هم کاهش دهد.

مقطعی بودن تدبیر بانک مرکزی برای کاهش قیمت سکه و همچنین سودجویی برخی افراد موجب شد تا قیمت سکه امروز به مرز 440 هزار تومان هم برسد.

هم اکنون همه نگاه‌ها به بانک مرکزی است تا ببینند که مسئولان این نهاد دولتی، این بار برای کاهش قیمت سکه در بازار داخلی از چه ترفندی استفاده می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet