خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/05 10:08:29
سرویس فرهنگی
علی‌اصغر حسنی:

برخی مصوبات فرهنگی دولت در استان فارس اجرایی نشده است

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با انتقاد از اجرایی نشدن برخی مصوبات سفرهای استانی دولت به استان فارس، تاکید کرد: با توجه به تصویب استقرار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بخش اوز در سفرهای استانی رئیس جمهور به استان فارس با این وجود این مصوبه تاکنون اجرایی نشده است.
برخی مصوبات فرهنگی دولت در استان فارس اجرایی نشده است نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با انتقاد از اجرایی نشدن برخی مصوبات سفرهای استانی دولت به استان فارس، تاکید کرد: با توجه به تصویب استقرار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بخش اوز در سفرهای استانی رئیس جمهور به استان فارس با این وجود این مصوبه تاکنون اجرایی نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/2739.jpg برخی,مصوبات,فرهنگی,دولت,در,استان,فارس,اجرایی,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "علی اصغر حسنی" نماینده لارستان، خنج و گراش در مجلس از پیگیری تاسیس و راه‌اندازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش اوز خبر داد و گفت: طی نامه‌ای به "رضایی" مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور خواستار تسریع در تاسیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش اوز شدم.

وی اظهار داشت: تعلیم و تربیت از دوران کودکی و نوجوانی شکل می‌گیرد و رفتار و نگرش اگر در این دوران به خوبی و مبتنی بر تعالیم و تربیت اسلامی شکل بگیرد دیگر در آینده  دچار مشکل نخواهیم شد. 

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس تصریح کرد: یک نوجوان ایرانی باید رفتاری منطقی و معتدل داشته باشد و ریشه این اعتدال نیز در مراحل کودکی و نوجوانی شکل می گیرد.

وی بر نقش کانون در ایجاد تحول فرهنگی و رشد فکری تاکید کرد و افزود:مهمترین فعالیت‌های کانون پرورش فکری اقدامات فرهنگی است که در بخش اوز زمینه رشد و فعالیت آن فراهم است.

وی افزود: مناطق محروم در جنوب استان فارس نیازمند ارائه شاخصهای مطلوب تری در زمینه های مختلف فرهنگی اجتماعی هستند و این وظیفه مهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

حسنی خاطر نشان ساخت: کانون پرورش فکری کودکان با تعامل بین دستگاه های اجرایی می تواند در بحث ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی و هنری به کودکان و نوجوانان سهم بزرگی در جهت پیشگیری حوادث دوران جوانی داشته باشد و این امر باعث شده که مناطق محروم و کمتر توسعه یافته نیازمند این گونه خدمات دهی باشند.

این نماینده مردم در خانه ملت افزود: امیدواریم با توجه به تصویب استقرار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بخش اوز در سفرهای استانی رئیس جمهور به استان فارس هر چه سریع‌تر شاهد راه‌اندازی این کانون فرهنگی هنری در منطقه محروم اوز باشیم .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet