ایام محرم 1398
1390/02/05 11:38:47
سرویس اجتماعی

توضیحات کتبی حافظی به ابهامات کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از ارسال توضیحات کتبی از سوی رحمت الله حافظی، مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی به مجلس در باره ابهامات کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و بررسی آن در این کمیته خبر داد.
توضیحات کتبی حافظی به ابهامات کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از ارسال توضیحات کتبی از سوی رحمت الله حافظی، مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی به مجلس در باره ابهامات کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و بررسی آن در این کمیته خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1307.jpg توضیحات,کتبی,حافظی,به,ابهامات,کمیته,تحقیق,و,تفحص,از,تامین,اجتماعی Icana

"علی زنجانی حسنلویی" درگفتگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) از پاسخگویی "رحمت الله حافظی" به ابهامات کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان تامین اجتماعی و همکاری وی با این کمیته خبرداد.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی با بیان اینکه روزگذشته آخرین مهلت حافظی برای پاسخ به ابهامات مجلس بود گفت: مدیرعامل تامین اجتماعی در قالب نامه ای به ابهامات مجلس پاسخ داده و ما در حال بررسی این نامه هستیم.

نماینده نقده و اشنویه تصریح کرد:به دلیل حجم زیاد ابهامات وپاسخ آن بررسی پاسخ تامین اجتماعی چند روزی طول می کشد.

وی ادامه داد:پس از پایان  بررسی کمیته، نتیجه آن اعلام خواهد شد.

 طرح تشکیل کمیته تحقیق وتفحص ازسازمان تامین اجتماعی به دلیل ابهام درعملکرد این سازمان از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح و در جلسه 29 اردیبهشت 1389 تصویب شد.

در ابتدای سال 90 و در پی اظهارات رئیس جمهوری مبنی بر بدهکار نبودن دولت به تامین اجتماعی و تایید این اظهارات از سوی "رحمت الله حافظی" نمایندگان عضو کمیته تحقیق و تفحص، حافظی را به دلیل عدم همکاری با کمیته و عدم پاسخ گویی به ابهامات به کمیته نظارتی مجلس فراخوانده و مهلت یک هفته ای برای پاسخگویی او به ابهامات مجلس دادند. زنجانی گفته بود در صورت پاسخ نگفتن حافظی، مجلس او را به دادستانی معرفی می کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet