هدر موبایل
1390/02/05 17:34:53
سرویس سیاسی
نجابت:

مسئولان شیوه عمل خود را بر اساس بیانات رهبر انقلاب تعیین کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: مسئولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را عملی کنند.
مسئولان شیوه عمل خود را بر اساس بیانات رهبر انقلاب تعیین کنند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: مسئولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را عملی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1832.jpg مسئولان,شیوه,عمل,خود,را,بر,اساس,بیانات,رهبر,انقلاب,تعیین,کنند Icana

"حسین نجابت" در گفت‎وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: رهبر انقلاب در جمع مردم استان فارس، صریحاً فرمودند، نباید فضای جامعه به سمتی کشیده شود تا افراد با پاسخگویی مدام به گفته‎های یکدیگر، به آشفتگی‎ها دامن بزنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، افزود: مسئولان باید با تیزهوشی و درک شرایط بین‌المللی و داخلی دست به تصمیم‎گیری بزنند و نسبت به مدیریت شایسته مقام معظم رهبری درک درستی داشته باشند.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر آرامش و وحدت، تصریح کرد: پیام رهبری در جمع مردم فارس، کاملا شفاف بود، نکاتی که مسئولان باید براساس آن شیوه عمل خود را تعیین کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روزشنبه – 3 اردیبهشت-  در دیدار پرشورهزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفتههایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد، اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet