خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/05 14:44:01
سرویس سیاسی
غفوری‌فرد:

مسئولان، مشروعیت خود را از ولایت فقیه می‎گیرند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: مشروعیت مسئولان منوط به تبعیت آنها از ولایت فقیه است.
مسئولان، مشروعیت خود را از ولایت فقیه می‎گیرند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می‌شود، وارد خواهد شد"، گفت: مشروعیت مسئولان منوط به تبعیت آنها از ولایت فقیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/1052.jpg مسئولان،,مشروعیت,خود,را,از,ولایت,فقیه,می‎گیرند Icana

"حسن غفوری‌فرد" درگفت‎وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم استان فارس، گفت: مسئولان سه قوا، مشروعیت خود را از ولایت فقیه می‎گیرند، بنابراین مسئولان  تا زمانی که تابع ولایت فقیه باشند، مشروعیت خواهند داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، افزود: مقام معظم رهبری در سخنان خود بر این موضوع که برای حفظ مصحلت نظام، ذره‏ای کوتاه نخواهند آمد، تأکید داشتند؛ این سخنان در شرایط امروز جامعه ما می‎تواند حاوی تذکرهای سازنده‎‏ای برای برخی از مسئولان باشد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که بر عدم دخالت در کارهای روزمره دولت تأکید کرده بودند، تصریح کرد: رهبری معظم در بیانات خود فرمودند که من در امور روزمره دولت دخالت نمی‎کنم، مگر آنکه بدانم مصلحتی از نظام مورد غفلت واقع شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، گفت: سخنان مقام معظم رهبری به این معنا است که ایشان در هر شرایطی که احساس کنند، مصلحتی از نظام مورد غفلت واقع شده است، وارد میدان عمل خواهند شد و تذکرهای لازم را بیان خواهند کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روزشنبه  - 3 اردیبهشت -  در دیدار پرشورهزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن بدست دشمنان نظام اسلامی توصیه کردند.

مقام معظم رهبری در بخش دیگری از گفتههایشان، تأکید کردند: امروز قوای سه‌گانه بویژه دولت حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد، اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت، در حرکت عظیم ملت ایران بسوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet