هدر موبایل
1390/02/05 13:29:13
سرویس سیاسی

تلاش احزاب کانادا برای جلب رای اقلیت‌ها در انتخابات پارلمانی

رهبران سه حزب اصلی سیاسی کانادا سی‌امین روز رقابت انتخابات پارلمانی را در پی جذب آرای اقلیت‌های گذراندند.
تلاش احزاب کانادا برای جلب رای اقلیت‌ها در انتخابات پارلمانی رهبران سه حزب اصلی سیاسی کانادا سی‌امین روز رقابت انتخابات پارلمانی را در پی جذب آرای اقلیت‌های گذراندند. https://cdn.icana.ir/d/019/2275.jpg تلاش,احزاب,کانادا,برای,جلب,رای,اقلیت‌ها,در,انتخابات,پارلمانی Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از خبرگزاری رسمی  چین (شینهوا)،"استفان هارپر" نخست‌وزیر و رهبر حزب محافظه‌کار کانادا به دنبال جذب رای در ونکوور کانادا یکی از شهرهای ساحل اقیانوس آرام با رای‌دهندگان چینی مقیم کانادا دیدار کرد.
هارپر در بازدید از یک کلیسای مسیحیان پروتستان چینی در شهر برنابی در حومه ونکوور، عید پاک را تبریک گفت و کشیش آن کلیسا نیز برای وی دعا کرد و از خدا خواست تا با یک دیوار حفاظتی او را از شر شیطان در امان بدارد.
منطقه برنابی شمار زیادی از کانادایی‌های چینی تبار را در خود جای داده که بسیاری از آنها اخیرا از هنگ‌کنگ مهاجرت کرده‌اند.
هارپر در جمع 130 چینی مقیم کانادا اعلام کرد که برنامه‌هایی برای پایین‌ نگه داشتن مالیات‌ها دارد و این را دقیقا همان‌چیزی دانست که مردم می‌توانند از دولت وی انتظار داشته باشند.
وی همچنین کامیابی کانادا را مدیون انرژی‌، نظرات و دیدگاه‌هایی دانست که مهاجران از سراسر دنیا به کانادا آورده‌اند.
"ایگناتیف" رهبر حزب لیبرال کانادا نیز دیروز یکشنبه، سی‌امین روز مبارزات انتخاباتی کانادا را به جلب حمایت جامعه سیک هند در بزرگترین شهر کانادا، تورنتو پرداخت. حدود 800 هزار نفر از جمعیت 4 میلیونی شهر تورنتو را مهاجران سیک تشکیل می‌دهند.
در همان روز نیز یک برنامه‌ 30 دقیقه‌ای در مورد ایگناتیف از اکثر ایستگاه‌های تلویزیونی کانادا پخش شد.
همچنین "الیزابت می" رهبر حزب سبز کانادا یکشنبه را در حوزه ساحل اقیانوس آرام در جزایر خلیج سانیک گذراند.
چهل و یکمین انتخابات پارلمانی کانادا در دوم ماه می آینده برگزار خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet