هدر موبایل
1390/02/05 14:08:29
سرویس اقتصادی
سید مهدی صادق:

معاف نشدن واحدهای صنعتی، عامل فرار سرمایه‌گذاران در گیلان است

نماینده مردم آستانه اشرفیه با بیان این که دولت به مصوبه خود بی توجه است، تأکید کرد: دریافت مالیات از واحدهای صنعتی حاشیه مراکز استان گیلان با وجود مصوبه‌ دولت مبنی بر معافیت مالیاتی این واحدها، باعث فرار سرمایه‌گذاران از این استان می‌شود.
معاف نشدن واحدهای صنعتی، عامل فرار سرمایه‌گذاران در گیلان است نماینده مردم آستانه اشرفیه با بیان این که دولت به مصوبه خود بی توجه است، تأکید کرد: دریافت مالیات از واحدهای صنعتی حاشیه مراکز استان گیلان با وجود مصوبه‌ دولت مبنی بر معافیت مالیاتی این واحدها، باعث فرار سرمایه‌گذاران از این استان می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1041.jpg معاف,نشدن,واحدهای,صنعتی،,عامل,فرار,سرمایه‌گذاران,در,گیلان,است Icana

"سید مهدی صادق" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که واحدهای صنعتی از حاشیه شهرهای استان در حال خارج شدن از گیلان هستند، تصریح کرد: برای جذب واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی که در شعاع 30 کیلومتری مراکز استان قرار دارند، هیئت دولت در دومین سفر استانی مصوب کرد تا این واحدها مالیات نپردازند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این معافیت مالیاتی، امتیاز خوبی بود تا واحدهای صنعتی در شهرک‌های حاشیه مراکز استان گیلان سرمایه گذاری کنند.

این نماینده گفت: اما با گذشت دو سال از مصوبه هیئت دولت، اداره امور مالیاتی استان گیلان آن را به فراموشی سپرده و نسبت به دریافت مالیات اقدام کرده است که همین عامل باعث فرار واحدهای صنعتی از این شهرک‌ها شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه با بیان این که بسیاری از واحدهای صنعتی این شهرک‌ها را ترک کردند و بسیار دیگر تمایل به ماندن ندارند، تأکید کرد: اگر وزارت امور اقتصادی و دارایی به مصوبه معافیت مالیاتی واحدهای صنعتی شهرک‌های حاشیه مراکز استان گیلان همچنان بی توجهی کند، تمام سرمایه جذب شده در این مناطق به منظور ارتقاء اقتصاد استان گیلان از دست خواهد رفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet