ایام محرم 1398
1390/02/05 13:26:10
سرویس سیاسی
فاطمه آلیا:

واقعه طبس تفسیر سوره فیل در قرآن بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سالروز واقعه طبس، این اتفاق را نشان‌دهنده پشتیبانی نیروهای الهی از انقلاب اسلامی ایران دانست، گفت: واقعه طبس تفسیر سوره فیل در قرآن بود.
واقعه طبس تفسیر سوره فیل در قرآن بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سالروز واقعه طبس، این اتفاق را نشان‌دهنده پشتیبانی نیروهای الهی از انقلاب اسلامی ایران دانست، گفت: واقعه طبس تفسیر سوره فیل در قرآن بود. https://cdn.icana.ir/d/019/3602.jpg واقعه,طبس,تفسیر,سوره,فیل,در,قرآن,بود Icana

"فاطمه آلیا" در گفتوگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به 5 اردیبهشت‌ماه، سالروز واقعه طبس، گفت: واقعه طبس، اوج کینه آمریکا را نسبت به ایران، نشان داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر افزود: در واقعه طبس مشخص شد که آمریکا از هیچ اقدامی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران، فروگذاری نمیکند.

آلیا، تصریح کرد: حمله نظامی، تحریک اقوام از جمله روش‏هایی بودند که در گذشته آمریکا برای دخالت در امور داخلی ایران، از آن بهره میبرد و در حال حاضر نیز شاهد به کارگیری شیوههایی همچون استفاده از جنگ نرم و ایجاد تنش در کشورهای همسایه ایران، از سوی آمریکا برای دستیابی به اهداف خود هستیم.

وی با بیان این موضوع که ایران به عنوان کانون گسترش بیداری اسلامی در سطح جهانی شناختهمیشود، تصریح کرد: برحق بودن خون شهدای انقلاب اسلامی، واقعیتی است که با شکست آمریکا در اتفاق طبس به خوبی نمایان شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی در پایان تصریح کرد:  به حول و قوه الهی، آمریکا در زمان فعلی و با تکیه بر شیوه‏‏های جدید، نتوانسته، خللی در روند پیشرفت انقلاب ایران وارد کند، به عبارت دیگر آمریکا در شرایط فعلی هم مانند واقعه طبس بازنده میدان است.

پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال ۵۹، آمریکا به فعالیت بسیار گسترده سیاسی و نظامی دست زد. آمریکا با اعزام ناوگان نظامیخود به خلیج فارس، وانمود کرد که هر لحظه آماده حمله به ایران است.

البته هنگامی که ازحل بحران گروگان گیری از راه سیاسی و خط و نشان کشیدن نظامی ناامید شد، به فکر اجرای طرح نجات گروگان‌ها و در کنار آن، براندازی نظام جمهوری اسلامی افتاد.

آمریکا برای دستیابی به اهداف خود طرح حمله کماندویی به ایران و به قتل رسانیدن رهبران اصلی انقلاب را مطرح کرد، طرحی که با زمینگیر شدن نیروهای کماندویی آمریکا در تاریخ ۵اردیبهشت ۱۳۵۹، در صحرای طبس، موجب سر افکندگی آمریکا واقتدار ایران شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet