هدر موبایل
1390/02/05 13:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی عنوان کرد

نقش مثلث ایران-مصر- ترکیه در خیزشهای اسلامی

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نقش آفرینی مثلث ایران، ترکیه و مصر در تحولات آینده منطقه تاثیر مهمی در شکل‌گیری خیزش‌های اسلامی دارد.
نقش مثلث ایران-مصر- ترکیه در خیزشهای اسلامی عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نقش آفرینی مثلث ایران، ترکیه و مصر در تحولات آینده منطقه تاثیر مهمی در شکل‌گیری خیزش‌های اسلامی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg نقش,مثلث,ایران-مصر-,ترکیه,در,خیزشهای,اسلامی Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با مهر ضمن تاکید بر شکل گیری محور مقاومت ایران، ترکیه ومصر در منطقه افزود: ایران و ترکیه قبل از شکل گیری خیزش های اسلامی منطقه حجم مناسبات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خود را به صورت قابل توجهی افزایش داده بودند و با آغاز این خیزش ها به نقاط مشترک جدیدی دست یافتند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به جایگاه ترکیه در منطقه این کشور می تواند به عنوان حلقه واسط ایران و مصر در منطقه نقش آفرینی کند.

وی با تاکید بر اینکه با حضور مصر، ایران و ترکیه محور مقاومت در منطقه دارای بازیگران مقتدر و قدرتمندی خواهد بود، اظهار داشت: نقش آفرینی مثلث ایران، ترکیه و مصر در تحولات آینده منطقه نقش مهمی در شکل گیری خیزش های اسلامی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: مصر نیز مانند ترکیه از ظرفیت بالایی جهت برقراری مبادلات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی با ایران برخوردار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet