شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/05 17:31:05
سرویس اجتماعی
محسنی بندپی:

ماجرای رها شدن 2 بیمار کنار خیابان مشکوک است

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان با مشکوک دانستن ماجرای رها شدن ۲ بیمار در کنار خیابان اظهار داشت: پیگیری اصل این ماجرا از ۲بیماری که گفته میشود کنار خیابان رها شده‌اند، بهترین راه برای روشن شدن این ماجرا است.
ماجرای رها شدن 2 بیمار کنار خیابان مشکوک است نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان با مشکوک دانستن ماجرای رها شدن 2 بیمار در کنار خیابان اظهار داشت: پیگیری اصل این ماجرا از 2بیماری که گفته میشود کنار خیابان رها شده‌اند، بهترین راه برای روشن شدن این ماجرا است. https://cdn.icana.ir/d/019/292.jpg ماجرای,رها,شدن,2,بیمار,کنار,خیابان,مشکوک,است Icana

"انوشیروان محسنی بندپی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) بابیان اینکه بیمارستان امام خمینی نسبت دادن 2 بیمار رها شده در کنار خیابان به این بیمارستان را رد کرده است، گفت: بیمارستان امام خمینی و اورژانس از وقوع چنین موردی اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس با بیان اینکه اصل این قضیه برای ما جای سوال دارد و مشکوک است گفت: مریض باید از سوی آمبولانس 115 و یا آمبولانس بخش خصوصی به بیمارستان انتقال داده شود و اگر درآنجا مراکز درمانی از پذیرش بیمار امتناع ورزند و یا بهانه آورند این موضوع قابل پیگری است.

وی با بیان اینکه  دراین ماجرا به نظر می‌رسد غرض‌ورزی‌هایی وجود دارد افزود: درخبری که ابتدا روی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها آمده بود، گفته شده که این دو بیمار در حیاط بیمارستان رها شدند و بعدها اعلام شد در خیابان رها شده‌اند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان تصریح کرد: رخ دادن چنین اتفاقی درسیستم درمانی کشور بی‌سابقه است و عملا در سیستم اورژانس که تحت نظارت است امکان پذیر نیست.

محسنی بندپی پیگیری اصل این ماجرا از دو بیماری که گفته می‌شود کنار خیابان رها شده‌اند را بهترین راه برای روشن شدن این ماجرا دانست.

 

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet