هدر موبایل
1390/02/05 13:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

توصیه نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به آل سعود

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به مقامات سعودی گفت: به جای پیروی از سیاستهای تجاوزکارانه غرب، سیاست مستقلی را اتخاذ نمایید تا در سراشیبی سقوط قرار نگیرید.
توصیه نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به آل سعود نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به مقامات سعودی گفت: به جای پیروی از سیاستهای تجاوزکارانه غرب، سیاست مستقلی را اتخاذ نمایید تا در سراشیبی سقوط قرار نگیرید. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg توصیه,نائب,رئیس,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,به,آل,سعود Icana

حسین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیاستهای غلط عربستان سعودی تحت تاثیر آمریکا و غرب به  باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: به دنبال نا آرامی های اخیر در منطقه خاورمیانه،  سعودیها بقای خود را در معرض خطر می‌بینند و به جای اینکه به مردم خود تکیه کنند اشتباهات پیشین را تکرار کرده و سیاست دیکته شده دول غربی و بویژه آمریکا را در پیش می گیرند.

ابراهیمی تصریح کرد: این اقدامات عربستان اگرچه سقوط آنها را چند روزی به تأخیر می‌اندازد اما آنها با این اقدامات خود جایگاهی در میان مردم مسلمان ندارند و در خارج نیز با کشتار در بحرین و یمن باعث انزجار  افکارعمومی جهان از خود می شوند. 

نماینده مردم بیرجند و درمیان در ادامه با بیان اینکه ایران اسلامی هیچگاه در امورداخلی کشورهای همسایه خود مداخله نکرده اظهار داشت: ادعای دخالت ایران در امور سایر کشورها دسیسه آمریکا و غرب است و آنها می کوشند از این طریق جایگاه ایران در منطقه را خدشه دار سازند.

وی در پایان به آل سعود توصیه کرد؛ سیاست مستقلی از آمریکا اتخاذ نماید و از اجرای مو به موی سیاستهای دیکته شده آمریکا بپرهیزد و بیش از این خود را در سراشیبی سقوط قرار ندهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet