ایام محرم 1398
1390/02/05 13:37:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری با اشاره به شکایت شورای همکاری خلیج فارس از ایران:

شکایت علیه ایران نشانه ضعف کشورهای دیکتاتوری است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به شکایت شورای همکاری خلیج فارس از ایران به سازمان ملل، گفت: از لحاظ قانونی ایران حق طرح دعوی به سازمان کنفرانس اسلامی را در خصوص اهانت شورای همکاری خلیج فارس به ایران دارد.
شکایت علیه ایران نشانه ضعف کشورهای دیکتاتوری است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به شکایت شورای همکاری خلیج فارس از ایران به سازمان ملل، گفت: از لحاظ قانونی ایران حق طرح دعوی به سازمان کنفرانس اسلامی را در خصوص اهانت شورای همکاری خلیج فارس به ایران دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/660.jpg شکایت,علیه,ایران,نشانه,ضعف,کشورهای,دیکتاتوری,است Icana

پرویز سروری، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: جمهوری اسلامی ایران سال هاست به رفتارهای متناقض و بی پایه و اساس شورای همکاری خلیج فارس عادت کرده که نمونه‌ای از آن به دوران جنگ تحمیلی برمی‌گردد که با تمامی صدماتی که ایران از جنگ با عراق متحمل شد شورای همکاری خلیج فارس به حمایت از عراق پرداخت.

وی، با اشاره به اینکه سازمان ملل کاملاً تحت سیطره قدرت های بزرگ است، خاطرنشان کرد: سازمان ملل در مقابل این همه تجاوز وحشیانه به مردم مظلوم بحرین و کشورهای مسلمان ساکت مانده و هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.

سروری با اشاره به اینکه این گونه شکایت علیه ایران نشانه ضعف کشورهای دیکتاتوری می باشد، گفت: شایسته نیست ایران همانند کشورهای دیکتاتوری و ظالم مقابله به مثل کرده و طرح شکایت کند لذا ایران با دیپلماسی فعال بالاخص دیپلماسی عمومی باید ملت ها را نسبت به این دروغ ها آگاه کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet