ایام محرم 1398
1390/02/05 13:38:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

بزرگ‌نمایی اختلاف‌ سلایق مسوولان، آرامش روانی جامعه را از بین می‌برد

نماینده مردم تهران درمجلس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حفظ آرامش روانی مردم در شرایط کنونی، گفت: مسوولان باید در سخنان و انتقال مطالب خود، اصل حفظ آرامش روانی جامعه را رعایت کنند و رسانه‌ها نیز نباید برای افزایش مخاطبان خود، به بزرگ‌نمایی یک موضوع بپردازند.
بزرگ‌نمایی اختلاف‌ سلایق مسوولان، آرامش روانی جامعه را از بین می‌برد نماینده مردم تهران درمجلس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حفظ آرامش روانی مردم در شرایط کنونی، گفت: مسوولان باید در سخنان و انتقال مطالب خود، اصل حفظ آرامش روانی جامعه را رعایت کنند و رسانه‌ها نیز نباید برای افزایش مخاطبان خود، به بزرگ‌نمایی یک موضوع بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/1590.jpg بزرگ‌نمایی,اختلاف‌,سلایق,مسوولان،,آرامش,روانی,جامعه,را,از,بین,می‌برد Icana

اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر یک سری مسائل است که باید رسانه‌ها ، مسوولان و همگان همواره رعایت کنند تا دشمن نخواهد سوءاستفاده وبهره‌برداری سوء انجام دهد.

وی با بیان اینکه نباید به گونه‌ای رفتار کنیم که زمینه سوءاستفاده دشمنان از سخنان مسوولان یا مطالب انتشار یافته توسط رسانه‌ها فراهم شود ، افزود: نباید کاری کنیم که خودمان دشمن را شاد کنیم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: مطالب یا اختلاف نظری که در روش، صحبت‌ها یا کار بوجود می‌آید باید میان مسوولان حل وفصل شود وبه رسانه‌ها و جامعه کشیده نشود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان این نکته که برخی رسانه‌ها ازجمله رسانه‌های بیگانه این اختلاف سلایق را بزرگ نمایی می‌کنند، افزود: این کار موجب رنجش خاطر مردم و از میان رفتن آرامش روانی جامعه می‌شود لذا مقام معظم رهبری بر ضرورت حفظ این آرامش تاکید دارند.

کوثری با تاکید بر ضرورت پرهیز رسانه‌ها از بزرگ‌نمایی موضوعات یادآور شد که رسانه‌ها باید به موضوعات در حد آن موضوع بپردازند و به فرموده رهبر معظم انقلاب نباید به گونه‌ای سخن گویند که القای نبود آرامش و دودستگی کشور شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet